Головна » Статті » інфаркт Міокарда

інфаркт Міокарда

Велика частина населення, отримуючи перший інфаркт, переносять його «стійко» і успішно живуть далі. Насправді перший інфаркт міокарда не такий страшний, як його описують, але тільки в тому випадку якщо людина усвідомлює можливу небезпеку і дотримується всіх рекомендації лікаря після хвороби.

Швидше за все, лікар дасть вам рекомендації адекватної медикаментозної терапії та поліпшення способу життя. Крім того, якщо людина до цього не займався спортом (а частіше інфаркти саме у цієї групи людей), то лікар дасть рекомендацію по аеробним навантаженням і прагненню посилити організм правильним харчуванням. Серце, це «мотор» всього організму, тому «все паливо проходить через нього». Харчуватися потрібно безпосередньо за певною дієті, хоча б перший час, з ухилом в бракуючі мінерали і вітаміни в організмі. Крім того, не потрібно засиджуватися вдома, вести більш рухливий спосіб життя. Не менш важливий і здоровий сон, оскільки перевантаження вам не до чого. Якщо ви раптом втомилися в перебігу дня, то здрімніть небагато, адже здоровий сон включає обідній, так як людям з патологією серця перевантаження не рекомендуються. Звичайно ж, не у всіх є така можливість, адже багато видів робіт такого не дозволяють, але можна спертися на рекомендації лікаря, щоб пояснити начальству склалася ситуацію. Крім того, відновлення після інфаркту походить від 2-х тижнів до 3-х місяців під наглядом лікаря. Після лікарі оголосять вам, чи готові ви до роботи і чи підходить взагалі ваша робота до вашого стану. Жодна медична дисертація написана тему інфаркту міокарда, тому не варто жартувати з таким важким захворюванням, на цей раз послухайте лікаря. Окрім зміни способу життя, доведеться позбутися шкідливих звичок. Куріння, наприклад, збільшує ризик виникнення 2-го інфаркту в 2-е раз, який, на жаль, може стати фінальним. Але якщо ви дотримуєтеся новий спосіб життя, то турбуватися не потрібно з приводу зайвих здаються нападів. Люди, переживши перший інфаркт, зберігають в собі страх повторного інфаркту, і щонайменша біль у грудях може викликати певну паніку, але не варто хвилюватися з цього приводу. Намагайтеся уникати стресів, оскільки саме стреси є ключовими у виникненні інфаркту міокарда.

Після відновлення цього важкого захворювання, ваші родичі будуть переживати і хвилюватися, тому в тому випадку, якщо раптом депресії будуть схиляти навіть до суїциду, не мовчіть, обов'язково зверніться до фахівця. Такі реакції виникають як в результаті побічного ефекту від препаратів, так і після хвороби із за пережитого. Пошукайте в інтернеті інформацію з відновлення організму, дуже багато медичної літератури існує з даної хвороби. І не забувайте, що ваш спосіб життя - запорука вашого здоров'я. Для тих хто не переживав страшний інфаркт міокарда, не чекайте його. Позбавтеся від шкідливих звичок, займіться спортом і стежте за своїм здоров'ям, адже немає нічого важливішого.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті