Головна » Статті » Іноземну мову варто вчити обов'язково!

Іноземну мову варто вчити обов'язково!

Іноземну мову варто вчити обов'язково!

Сучасна людина без знання іноземної мови, як правило, сприймається сьогодні як "непросунутий". Пов'язаний це в першу чергу з тим, що в наше повсякденне життя вже давно влилися звичайні іноземні фрази типу "хі", "хэллоу", "Айм сорри" і т. д. Причиною тому масові покази по телебаченню іноземних фільмів, та міжнародна мережа Інтернет теж внесла свій вклад. До того ж, і міжнародні ділові відносини також не коштують на місці. Не рідкістю стало мати ділового партнера з ближнього або далекого зарубіжжя.

Звичайно, найпопулярнішою мовою є англійський, але знання французького теж має свої переваги. Професіоналів з хорошим знанням французького дуже мало, але, проте, переклад на французький дуже може знадобитися, якщо переговори ведуться з представником Франції, Бельгії, Швейцарії або Канади. Попри те, що створюється враження, що ця мова вже не дуже затребувана, використовують його більше 200 мільйонів людей.

Переваги, які дає знання англійського, вже давно зрозумілі більшості освічених людей. Ця мова займає домінуюче місце в рейтингу найпопулярнішої робочої мови. Практично усі міжнародні компанії при виборі кандидата на роботу вимагають володіння хоч би середнім рівнем англійського. Переклад англійською мовою дуже затребувана послуга, яку потрібно не лише компаніям, але і сусідці, яка читає інструкцію до тільки що купленої техніки.

Дуже часто людини від вивчення англійського, французького або будь-якої іншої мови віддаляє усього лише банальна лінь. Так, ви можете придумати тисячу відмовок, типу у мене немає грошей на курси, у мене немає часу або мені потрібний особистий репетитор, тому що я самостійно не впораюся. Але насправді усе це абсолютно не має нікого стосунки до того, чому ви не учите іноземну мову.

Навіщо вам курси або репетитор, коли у вас є Інтернет. Кращого репетитора вам не знайти, адже тут є усі книги, відео- і аудіоматеріали і можливість поспілкуватися з носіями мови.

Якщо вас зупиняє відсутність часу, подумайте про те, звідки можна вкрасти півгодини в добу. Можна встати на півгодини раніше або лягти трохи пізніше. Чи згадаєте, який час доби у вас саме не насичене, в той момент можна включити навушники і слухати аудіо уроки. Навіть якщо ви щодня вивчатимете 4 нові слова, до кінця року навчання ваш словниковий запас буде більше 1000 слів, що погодитеся вже непогано. Якщо ще приділити час граматиці, і щодня слухати англійську мову, середній рівень знання мови вам забезпечений.

А далі знову усе залежить тільки від вашого бажання удосконалюватися.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Іноземну мову варто вчити обов'язково!
Переваги, які дає знання англійського, вже давно зрозумілі більшості освічених людей. Ця мова займає домінуюче місце в рейтингу найпопулярнішої робочої мови.

Дипломні і курсові роботи в Україні недорого
Якщо вам пропонують написати дипломну або курсову роботу недорого, задумайтеся - за рахунок чого визначається її низька вартість. Чи не за рахунок якості?

Всі статті