Головна » Статті » Iспит: важлива стратегiя вашої гри

Iспит: важлива стратегiя вашої гри

Iспит: важлива стратегiя вашої гри

Іспит - вічна «притча во языцех» для кожного студента всіх часів і народів. Як би не хотілося, але ніхто не в змозi порадити якусь єдину ідеальну стратегію для того, щоб легко і невимушено здати іспити, ще і отримати високий бал. Усі ми різні, у кожного своє особисте ставлення до стресової ситуації, такої як іспит. Та й готуємося до іспитів ми по-різному. Хтось починає вчити матеріал за декiлька місяців, а хтось вміє активувати свої сили за кілька днів і в результаті вивчає всі квитки "назубок". Так чи інакше, є кілька загальних моментів, які слід враховувати кожному студенту перед здачею заліку, іспиту або модуля.

Для початку запам'ятайте: чітка схема - це найкоротший шлях до самоорганізації та правильного планування свого часу. Побудуйте свій графік самостiйно: почніть з найбільш легких квитків, якщо не особливо налаштовані на підготовку, або ж навпаки - візьміться за найважче, щоб після цього, коли сил залишиться менше, швидко закінчити з нескладними квитками. Не нервуйте та слухайте голос своєї інтуiції.

Якщо ви пропустили декілька лекцiй, візьміть у кого-небудь з "ідеальних студентів" (а такі є завжди і всюди) конспект і зробіть собі копію. Навіть якщо у вас є всі необхідні матеріали з книг і інтернету - не недооцінювайте того, що в конспекті може бути щось, що особисто пояснив викладач - і йому буде дуже приємно почути це від вас на іспиті. При величезному потоці студентів, запам'ятати всіх неможливо: покажiть, що володієте ексклюзивною інформацією з предмета, люб'язно наданої викладачем на лекції - це істотно підвищить ваші шанси.

Нiколи не зубрiть квитки. Це рідко кому допомагає. Навіть якщо ви вивчите напам'ять більшу частину інформації (а таке малоймовірно), все одно ви ризикуєте, адже викладач завжди може відвести вас питанням в сторону. Особливо якщо він побачить, що ви зубрили. А в силу свого досвіду він помітить, навіть не сумнівайтесь.

І останнє - декілька порад щодо поведінки безпосередньо на іспиті. В одязі слiд дотримуватися класики - білий верх, чорний низ. Навіть якщо викладач досить молодий - все-таки він на роботі, і його статус вимагає вiд нього офiцiйного ставлення навіть до таких речей, як одяг. Якщо ви бажаєте виділитися серед інших, підберіть який-небудь аксесуар, що оживить ваш зовнішній вигляд - будь то краватка веселих тонів або яскрава хустинка в кармашцi.

Поводити себе слiд спокiйливо: не показуйте своїх особистих емоцій, навіть якщо всередині у вас все кипить. З виглядом впевненої в собі людини візьміть квиток і сідайте готуватися. Це самий пiдходящий момент для того, щоб остаточно викинути з голови всі негативні переживання і зосередитися на своєму завданнi. Візьміть себе в руки - ви все згадаєте.

Дочекалися своєї черги? Сідайте, вдихніть поглибше, спрямував свій погляд на викладача і, широко посміхнувшись, починайте відповідати. Найчастіше, краще заздалегідь спланувати перші 5-10 хвилин своєї відповіді. Буває так, що викладач оцінює гарний старт і потім просто перестає вникати. Але не викладайте всю інформацію відразу - залиште пару козирних карт у рукаві. Хай щастить!

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Дешевое жилье в Одессе
Дешевое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті