Головна » Статті » Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу

Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу

Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу

У сел. Селятин Наро-Фомінського району місцевою адміністрацією були продані лісопаркові зони під вирубку і забудову житловими будинками. Зокрема, ця доля чекає три парку і 73 га лісу. На минулих у вересні публічних слуханнях по проекту Генерального плану г.п. Селятин жителі подали комісію протест проти Генплану за підписом 1600 осіб (населення селища - близько 13000 осіб). Проте проект пішов на узгодження в уряд Московської області як схвалений. В понеділок 17 грудня один з парків почали огороджувати парканом. За словами охоронців, територія є приватною, дозвіл на вирубку мається. У середу жителі навколишніх будинків зібралися о 15.00 біля паркану з метою його демонтажу.

Демонтаж почав здійснювати житель селища Євген Бобров. Поліцейські попередили його про незаконність його дій і після попросили пройти у відділення для складання протоколу. Оформили за статтею 19.3 КоАП (непокора законній вимозі співробітника поліції). 20 грудня відбудеться суд по цьому адміністративній справі.

Після того як Євгенія Боброва проводили у відділення поліції, жителі пішли до будівлі адміністрації, щоб вимагати демонтажу паркану. До жителям вийшов глава г.п. Селятин Євген Голубєв, який погодився на наступний день обговорити ситуацію з жителями, а також забудовником, щоб прийти до єдиної думки. В ході переговорів вдалося дізнатися, що дозвіл на вирубку вже виписано і парк може бути вирубаний в будь-який час. Жителі поставили умову, що підуть лише тоді, коли буде скасована вирубка парку і демонтований паркан. Глава відмовився. Жителі Селятин влаштували безстрокову акцію протесту.

Після відходу всіх співробітників адміністрації поліцейські запропонували жителям розійтися, а також попередили, що в іншому випадку будуть виводити силою. В результаті були виведені дві людини. Співробітники поліції продовжували умовляти учасників акції розійтися самим.

З'явився начальник поліції, який повідомив, що в приміщенні адміністрації знаходиться підозрілий предмет нагадує вибуховий пристрій (коробка з конденсаторами і проводами). Під приводом евакуації жителів вивели з будівлі і оточили його. Учасники акції впевнені, що це була провокація, щоб вивести учасників протесту з будівлі адміністрації оскільки затримувати жителів поліцейським було незручно (в основному залишилися жінки).

20 грудня з ранку почалася вирубка лісу. Місцеві жителі намагалися прорватися через паркан і охорону. Було багато бійок, одну жінку охоронці вдарили. Після довгих дзвінків в прокуратуру і поліцію вирубку призупинили. У 15-00 жителі знову збираються у будівлі адміністрації, щоб висловити свій рішучий протест проти вирубки.

Незважаючи на припис прокуратури зупинити вирубку до з'ясування всіх обставин і обіцянки глави адміністрації, знищення парку продовжилося, і на даний момент майже весь він вирубаний.

Однак жителі не збираються здаватися і в суботу, 22 грудня, почнуть безстрокову акцію "ОккупайСелятіно". Акція стартує о 13.00 перед адміністрацією сел. Селятин, буде встановлений протестний табір. "ОккупайСелятіно".

Допомогти жителям Селятин в цей важкий час ви теж можете - дістатися до селища можна від Київського вокзалу на електричці в 11.42. Збір в останньому вагоні. У Селятині електричка прибуває в 12.42. Далі - по залізничному мосту наліво по ходу руху поїзда і по вулиці Вокзальна в сторону селища, потім наліво на вул. Промислова до адміністрації (4-поверхова будівля з прапорами).

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Майже всі ліси Ленінградської області Валерій Сердюков продав приватникам
Рахункова палата РФ передала в правоохоронні органи матеріали перевірки, яка виявила практично повний продаж лісів Ленінградської області в приватні руки, повідомив глава відомства Сергій Степашин.

EliteSport кращий вибір при покупці Орбітреки
Купити орбітрек можна практично в кожному магазині спортивних товарів, але ми рекомендуємо більш вигідний варіант - інтернет магазин www.elitesport.com.ua. ЕлітСпорт пропонує безліч кардіо і силових тренажерів і багато іншого.

Всі статті