Головна » Статті » Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу

Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу

Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу

У сел. Селятин Наро-Фомінського району місцевою адміністрацією були продані лісопаркові зони під вирубку і забудову житловими будинками. Зокрема, ця доля чекає три парку і 73 га лісу. На минулих у вересні публічних слуханнях по проекту Генерального плану г.п. Селятин жителі подали комісію протест проти Генплану за підписом 1600 осіб (населення селища - близько 13000 осіб). Проте проект пішов на узгодження в уряд Московської області як схвалений. В понеділок 17 грудня один з парків почали огороджувати парканом. За словами охоронців, територія є приватною, дозвіл на вирубку мається. У середу жителі навколишніх будинків зібралися о 15.00 біля паркану з метою його демонтажу.

Демонтаж почав здійснювати житель селища Євген Бобров. Поліцейські попередили його про незаконність його дій і після попросили пройти у відділення для складання протоколу. Оформили за статтею 19.3 КоАП (непокора законній вимозі співробітника поліції). 20 грудня відбудеться суд по цьому адміністративній справі.

Після того як Євгенія Боброва проводили у відділення поліції, жителі пішли до будівлі адміністрації, щоб вимагати демонтажу паркану. До жителям вийшов глава г.п. Селятин Євген Голубєв, який погодився на наступний день обговорити ситуацію з жителями, а також забудовником, щоб прийти до єдиної думки. В ході переговорів вдалося дізнатися, що дозвіл на вирубку вже виписано і парк може бути вирубаний в будь-який час. Жителі поставили умову, що підуть лише тоді, коли буде скасована вирубка парку і демонтований паркан. Глава відмовився. Жителі Селятин влаштували безстрокову акцію протесту.

Після відходу всіх співробітників адміністрації поліцейські запропонували жителям розійтися, а також попередили, що в іншому випадку будуть виводити силою. В результаті були виведені дві людини. Співробітники поліції продовжували умовляти учасників акції розійтися самим.

З'явився начальник поліції, який повідомив, що в приміщенні адміністрації знаходиться підозрілий предмет нагадує вибуховий пристрій (коробка з конденсаторами і проводами). Під приводом евакуації жителів вивели з будівлі і оточили його. Учасники акції впевнені, що це була провокація, щоб вивести учасників протесту з будівлі адміністрації оскільки затримувати жителів поліцейським було незручно (в основному залишилися жінки).

20 грудня з ранку почалася вирубка лісу. Місцеві жителі намагалися прорватися через паркан і охорону. Було багато бійок, одну жінку охоронці вдарили. Після довгих дзвінків в прокуратуру і поліцію вирубку призупинили. У 15-00 жителі знову збираються у будівлі адміністрації, щоб висловити свій рішучий протест проти вирубки.

Незважаючи на припис прокуратури зупинити вирубку до з'ясування всіх обставин і обіцянки глави адміністрації, знищення парку продовжилося, і на даний момент майже весь він вирубаний.

Однак жителі не збираються здаватися і в суботу, 22 грудня, почнуть безстрокову акцію "ОккупайСелятіно". Акція стартує о 13.00 перед адміністрацією сел. Селятин, буде встановлений протестний табір. "ОккупайСелятіно".

Допомогти жителям Селятин в цей важкий час ви теж можете - дістатися до селища можна від Київського вокзалу на електричці в 11.42. Збір в останньому вагоні. У Селятині електричка прибуває в 12.42. Далі - по залізничному мосту наліво по ходу руху поїзда і по вулиці Вокзальна в сторону селища, потім наліво на вул. Промислова до адміністрації (4-поверхова будівля з прапорами).

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті