Головна » Статті » Як отримати вищу освіту, не виходячи з дому?

Як отримати вищу освіту, не виходячи з дому?

Як отримати вищу освіту, не виходячи з дому?

Кожен випускник середньої школи замислюється про своє найближчому майбутньому. Що тепер - працювати або вчитися? І якщо вчитися, то де і як? Яку отримати спеціальність? Дорослі люди теж іноді думають про отримання вищої освіти, нерідко другого.

Якщо людина приймає рішення, скажімо, про отримання другої вищої освіти, перед ним відразу ж постає багато питань, які потребують невідкладного вирішення. Ось тільки найпоширеніші:


1. Де вчитися

2. Скільки часу вчитися

3. Яку спеціальність набувати

4. Очну чи заочну форму навчання вибрати

5. Скільки все це коштуватиме.


Звичайно, запитань при цьому буває набагато більше, і для їх вирішення потрібно врахувати безліч найрізноманітніших чинників, серед яких особливе значення має затребуваність тієї або іншої спеціалізації. Велику роль може зіграти і особиста зацікавленість в тій чи іншій області або якісь наявні досягнення і успіхи. Однак слід мати на увазі, що зараз все більш популярним стає дистанційне навчання вищу освіту завдяки новим технологіям можна отримувати через Інтернет, і це відкриває перед абітурієнтами безліч захоплюючих перспектив, самої привабливою серед яких є можливість одержання освіти за будь-якою спеціальністю, залишаючись вдома.

Але потрібно бачити різницю між дистанційною і заочною формою навчання. Навчання за дистанційною формою припускає живе спілкування студента і викладача, причому в реальному часі за допомогою сучасних електронних засобів зв'язку, що дозволяє оперативно коригувати процес навчання. При необхідності студент також може приїхати до університету особисто. Всі потрібні матеріали надаються. При цьому дистанційна освіта за кордоном також цілком реально.

Отже, технології сьогоднішнього дня дозволяють вже не вчитися стаціонарно, відвідуючи традиційні лекції. Одержувати освіту тепер можна дистанційно, правда, не за всіма спеціальностями, але все ж більшість курсів таку можливість припускають.

Якісне дистанційна освіта можна отримувати і престижних зарубіжних вищих навчальних закладів. Ця можливість обрадує тих, хто хотів би отримати закордонний диплом, але вчитися стаціонарно за кордоном з якихось причин не має можливості.

Дистанційна освіта має і ще одну перевагу - програма навчання може підбиратися суворо індивідуально. І, нарешті, навчання за дистанційною технології у багатьох випадках обходиться набагато дешевше стаціонарного.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті