Головна » Статті » Як вибрати будівельни ліси

Як вибрати будівельни ліси

Як вибрати будівельни ліси

Будівельні ліси - це незамінне обладнання для обробки фасадів, проведення будівельно-монтажних, оздоблювальних, ремонтних робіт як всередині приміщення, так і зовні.

У сучасному будівельному світі використовують різноманітні будівельні конструкції. Розглянемо найбільш поширені, а зокрема, різноманітні металеві ліси, які змінили своїх дерев'яних попередників.

Переваг у будівельних лісів достатня кількість. Наприклад, використання будівельних лісів, дозволяє здійснювати роботу відразу великій кількості майстрів, що значно прискорять терміни виконання, знижує витрати і полегшує контроль над виконанням будівельних робіт. Також, вони є стійкою опорою і зводяться на вельми високі об'єкти, що неможливо при використанні електроредуктори і автовишок обмеженою висоти.

Види будівельних лісів:

Ліси ригельні - це високометаллоемкіе будівельні ліси радянського зразка. Мають найбільшу вантажопідйомність - 600 кг. / М 2. Їх застосовують при цегляній кладці. Ці ліси витримують палети з цеглою і служать столами каменярів. Ригельні будівельні ліси при зберіганні і транспортування займають дуже мало місця і вельми зручно складуються. При діаметрі труби 60мм вони виявляються найбільш витривалими. З'єднання горизонтальних труб (ригелів) - «палець-труба», вертикальних (стійок) - «труба-труба». Сходи до ригельним лісам продаються окремо.

Клино-хомутові - це сучасні легкі лісу, ідеальні для фасадних робіт і, загалом-то, підходять для проведення всіх видів будівельно-монтажних, оздоблювальних, ремонтних робіт як всередині приміщення, так і зовні особливо на будівельних майданчиках мають значні перепади висоти. Наявність замка клино-хомутові типу дозволяє збирати конструкцію так, що настил встановлюється в будь-якому зручному місці і на будь-якій висоті. Конструкцію можна збирати навіть на сходовому марші. Всі бічні рами в клино-хомутових лісах є сходами, по яких робітники переміщаються між поверхами.

Ліси рамні - використовуються для проведення будівельно-монтажних, оздоблювальних, ремонтних робіт як всередині приміщення, так і зовні. Рамні ліси складаються з таких рам як: торцева, прохідна і зі сходами. З'єднуються діагональними і горизонтальними зв'язками, дуже прості в збірці, тому використовується язичковий (прапорцевий) замок. Стійкість забезпечується метрової шириною рами. Недоліком даної конструкції є неможливість установки настилу на довільній висоті. Яруси прокладаються на висоту через кожні 2 метри. Рамні ліси використовують на висоти від 2 до 60 метрів. Ліси рамні - є найбільш економічними завдяки уніфікованим деталям меншою металоємності.

Якщо при проведенні робіт існує необхідність постійного переміщення конструкцій лісів, Вам можуть запропонувати пересувні будівельні ліси, або їх ще називають швидкобудуюємі пересувні Вишки-тури.

Пересувні риштування (Вишки-тури) оснащені обрезиненной колісною базою. Дуже зручні при проведенні робіт пов'язаних з монтажем на висоті: пожежної сигналізації, вентиляційних коробів, монтажем підвісної стелі і світлових приладів, також використовуються для проведення будівельно-монтажних, оздоблювальних, ремонтних робіт зовні будівлі. Збірка проводиться методом «труба в трубу». Сполучні деталі конструкції фіксуються язичковим (прапорцевим) замком. Бічні рами вежі-тури виконують функцію сходів. Потужні обгумовані колеса при експлуатації вежі-тури подряпають дорогу поверхню вашого підлогового покриття. Дана конструкція виготовлена зі сталі із захистом від корозії полімерним порошковим покриттям. А настилами є - фанера з захисним просоченням.

Важливо! Щоб підвищити безпеку на об'єкті при експлуатації будівельних лісів, ми рекомендуємо використовувати захоплення (кріплення до стіни), який кріпиться за допомогою хомутів і анкерними кронштейнами при висоті понад 6 метрів через 4 метра в шаховому порядку.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Дешевое жилье в Одессе
Дешевое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті