Головна » Статті » Глава Рескомлісу запевнив, що кримські грибники зможуть ходити в ліс безкоштовно

Глава Рескомлісу запевнив, що кримські грибники зможуть ходити в ліс безкоштовно

Глава Рескомлісу запевнив, що кримські грибники зможуть ходити в ліс безкоштовно

Голова лісового і мисливського господарства Республіканського комітету Криму Ігор Кацай на сьогодні прес-конференції в Сімферополі запевнив, що звичайні громадяни не платитимуть за збір ягід та грибів у лісі.

«Плата за використання лісових ресурсів на звичайних громадян не поширюється, вони в необмеженій кількості можуть збирати ягоди, гриби, гуляти лісом та інше», - пояснив голова.

При цьому він повідомив, що необхідність прийняття Верховною Радою України постанови, що регулює питання оплати за спеціальне використання недеревної рослинних ресурсів місцевого значення, виникла після прийняття Податкового кодексу України, яким встановлено, що ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів, а також використання корисних властивостей лісу регулюються і встановлюються парламентом Криму. Аналогічні постанови прийняті в більшості областей України.

«Платниками збору є юридичні та фізичні особи, підприємці. Норми заготівлі для власного споживання грибів, ягід, лікарської сировини в Криму не встановлені, тому для особистого споживання кількість зібраних дарів лісу обмежуватися не буде. Спеціальне використання лісових ресурсів видається на конкретний вид користування із зазначенням місця розташування ділянки та її площі за спеціальним дозволом - лісовому квитку », - зазначив Ігор Кацай.

Він також додав, що лісові квитки видаються власниками або постійними лісокористувачами. Розрахунок збору за конкретний вид користування здійснюється державними лісогосподарськими підприємствами строком до 1 року.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жильё в Одессе
Цены на жильё в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті