Головна » Статті » Ліс самогубців

Ліс самогубців

Ліс самогубців

На японському острові Хонсю є страшне і загадкове місце: Аокігахара - це ліс самогубців. У перекладі на російську мову слово «Аокігахара» означає «рівнина зелених дерев». Розташований цей лісок біля гори Фудзі і примітний тим, що між густих дерев практично не проникають сонячні промені! Іноді тут навіть не працюють компаси і складніші прилади навігації.

Однак у всьому світі це місце більш відоме, як моторошний ліс самогубців. Японці здавна вірили, що в цьому лісі живуть демони, привиди та інша нечиста сила. Історична довідка: в 19 столітті сюди приводили вмирати старих і дітей, чиї родичі не могли їх прогодувати.

Ліс самогубців в Японії займає друге місце за кількістю покінчили з життям людей після мосту «Золоті ворота», що в Сан-Франциско. Режисери знімають фільми про ліс самогубців, письменники пишуть книги, а дослідники-аматори знімають відеоролики, і потім викладають їх в Youtube.

А люди, тим часом, продовжують вмирати. Щороку місцева влада знаходять у лісі від 70 до 100 трупів, поряд з кожним лежать книги, докладно описують, як покінчити з життям. Пройшовши трохи вглиб лісу, можна виявити особисті речі тих, хто звів рахунки зі своїм земним існуванням, упаковки таблеток зі снодійним, і т.д.

Пошуком і похованням тіл займаються місцеві влади 3 розташованих неподалік сіл. На це держава не шкодує коштів - виділяє щороку 5 мільйонів йен. Однак, що характерно - родичі не дуже поспішають забирати тіла. Наприклад, у 2000 році в Камікуісікі ніхто не забрав 119 трупів, Нарусаве - 60, Асіваде - 52.

Природно, місцева адміністрація докладає всіх зусиль для того, щоб скоротити кількість самогубств. Так, у місцевих магазинах навіть при всьому бажанні не можна знайти таблетки, мотузки та інші засоби «молодого самогубці».

Замість табличок із закликом не кидати сміття тут всюди встановлені відеокамери і написи з телефонами служб довіри. На цих табличках написані рядки про те, як важлива життя, і що, перед тим, як «накласти на себе руки», самогубець повинен подумати про своїх батьків та сім'ю.

Проте все це не рятує - тут продовжують регулярно вмирати люди, деякі з них навіть в ділових костюмах. Що ж, як кажуть, «багаті теж плачуть».

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті