Головна » Статті » Міфи про пластикові вікна

Міфи про пластикові вікна

Міфи про пластикові вікна

Ця інформація буде корисна тим , хто хоче поміняти старі дерев'яні вікна на нові - пластикові , але побоюється , що вони можуть завдати шкоди здоров'ю , так як , нібито , небезпечні. Ми беремося розвінчати основні міфи про шкоду ПВХ вікон!

 

Міф № 1 : віконні пластикові конструкції містять шкідливий свинець.

 

Перше, не свинець , а солі свинцю. Тобто свинець у зв'язаному вигляді і в дуже і дуже малих кількостях ! Подивіться на пачку кухонної солі і згадайте шкільний курс неорганічної хімії : NaCl - « натрій хлор » або звичайна сіль , а як загрозливо звучить цей самий хлор , так? Так само і з солями свинцю у складі пластику. Абсолютно нешкідливо ! Свинець ніяк не зможе виділитися із пластику , оскільки цю молекулярну зв'язок не зруйнувати на побутовому рівні , навіть якщо підпалити профіль. Не такий страшний пластик , як його малюють. А по-друге , озирніться навколо - пластик незамінний в побуті і безпечний, якщо він якісний. Ось про що дійсно потрібно піклуватися , так це про якість , і не економити!

 

Міф № 2: пластиковий віконний профіль не дозволяє вікнам «дихати».

 

Так, а також не дозволяє проникати настирливому шуму , всюдисущої пилу і вихлопних газів . Хіба це погано , коли , закриваючи вікна , ми повністю ізолюємо себе від зовнішньої дратівної середовища? Якщо нам потрібне свіже повітря , то ми вибираємо відповідний час і провітрюємо будинок. І робити це потрібно регулярно! А от якщо з вікон постійно дме , то яке вже тут провітрювання , якщо тепло в квартирі не тримається ? Нам вимушене постійне « провітрювання» не потрібно - одні протяги , а не комфорт ! А якщо ви вірите в велику корисність дерев'яних вікон , то просто розгляньте процес їх виготовлення , при якому рами склеюються з декількох брусків , просочуються спеціальними складами , якраз для того , щоб запобігти проникненню чого-небудь крізь текстуру деревини , ну і фінальний штрих - лак і фарба . Будь-яке якісне вікно покликане захистити від протягу , а не навпаки!

 

Міф № 3: потіють вікна пвх.

 

Так, є люди , яких дивує наявність конденсату на закритому кухонному вікні при закритій ж двері і при киплячому вмісті одночасно декількох каструль на плиті. Все, що потрібно зробити , щоб усунути запотівання , це провітрити ! Не можна влаштовувати сауну в кухні і чекати , що скло не запітніє , - так не буває . А от уникнути постійного провітрювання можна , якщо у віконній конструкції передбачений припливне вентиляційний клапан, що дозволяє повітрю потрапляти в приміщення при закритому вікні.

 

Схоже , ми впоралися з поставленим завданням і розвіяли міфи про недосконалість пластикових вікон. Якщо ви вирішуєте , чи встановлювати нові пластикові вікна , ціни на які з кожним днем все нижче і нижче , то наша порада - не сумнівайтеся! Якісні вікна виправдають всі очікування , у тому числі і очікування безпеки , економічності та естетичності .

 

 

 

Компанія: Пластика ВІКОН

Телефон : ( 495) 988-0-888 ( багатоканальний )

Написати нам листа : zamer@plastika-okon.ru

Сайт : www.plastika - okon.ru

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Стоимость жилья в Одессе
Стоимость жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті