Головна » Статті » Міфи довкола вищої освіти

Міфи довкола вищої освіти

Міфи довкола вищої освіти

Напевно, кожна галузь науки або суспільної діяльності рано чи пізно обростає міфами, в яких майстерно переплетені правда і вигадка. Довкола здобування вищої освіти, його необхідності і зажадалася існує немало стереотипів і стійких думок серед різних верств населення. Причому ці установки в суспільстві можуть мінятися на протилежних ще за життя одного покоління. Проте кожен, хто бажає здобути вищу освіту по вибраній спеціальності, вивчати в інституті або університеті ті або інші дисципліни, повинен чітко розділяти реальність і міфи.

Міф перший. Без вищої освіти на високооплачувану роботу не влаштуватися.

Об'єктивно. Сучасні життєві реалії дещо нівелювали цінність вищої освіти. Насправді, професійна оптимізація сайту може приносити набагато більший дохід, чим робота інженером або економістом. Саме тому наявність або відсутність диплома фахівця жодним чином не може позначитися на розмірі вашого заробітку. Лише навики і досвід можуть відбиватися на рівні доходів.

Міф другий. Вища освіта при сучасному житті марно.

Об'єктивно. Цей міф сформувався на тлі появи безлічі приватних Вузів, в яких що кожен бажає за певну плату міг відучитися і отримати жаданий диплом. Коли критична маса економістів і менеджерів була досягнута, притому, що обгрунтованої необхідності в такій кількості цих фахівців не було, почалося падіння престижу вищої освіти. Проте багато хто забуває, що здобуття «вежі» не полягає в дипломі, а лише в знаннях, уміннях і розвитку здібностей до здобуття нових навиків. І розкрутка сайту вимагає якраз такого уміння нетривіально мислити, а не лише скориночки престижного диплома.

Міф третій. У колективі я буду ізгоєм без вищої освіти.

Об'єктивно. Для того, щоб відчувати себе комфортно в будь-якому колективі, необхідна зовсім не наявність диплома, а уміння слухати, комунікабельність і неконфліктність.

Міф четвертий. Мене не запрошуватимуть на співбесіди в серйозні компанії без наявності диплома.

Об'єктивно. Така ситуація насправді має місце, але лише у разі, коли працедавець принципово загострює увагу на цьому моменті. У будь-якому іншому випадку досвід і здібність до навчання і роботи в команді означають значно більше.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в Одессе
Жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті