Головна » Статті » Миколаївський вальник лісу став кращим на Кубку «Дніпра»

Миколаївський вальник лісу став кращим на Кубку «Дніпра»

Миколаївський вальник лісу став кращим на Кубку «Дніпра»

У змаганнях серед вальників лісу на Кубок «Дніпра», відбувшихся на минулому тижні в Дніпропетровській області, команда обласного управління лісового та мисливського господарства міста Миколаїв здобула перше місце.

Перемога в конкурсі була здобута завдяки майстерності вальника лісу ДП «Врадіївський ЛГ» В.М.Тіхоненко, який виконав усі без винятку вправи відповідно вимогам Міжнародних правил, основна із яких - безпека праці, адже професія вальника лісу - друга за небезпеки після професії гірника.

За перемогу в Кубку «Дніпра» В.М.Тіхоненко отримав цінні призи (телевізор, мікрохвильову піч та праска), а трохи раніше - надбавку до зарплати завдяки наказу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства за виявлену майстерність на обласних змаганнях В.М.Тіхоненко встановлена ​​щомісячна надбавка до тарифної ставки в розмірі 15%.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті