Головна » Статті » Нова лісова автомобільна дорога з'єднає лісові масиви Димерського лісгоспу

Нова лісова автомобільна дорога з'єднає лісові масиви Димерського лісгоспу

Нова лісова автомобільна дорога з'єднає лісові масиви Димерського лісгоспу

Незабаром голова Державного лісничого агентства Віктор Сівець  з робочим візитом поїхав у Димерське лісове господарське підприємство, де познайомився з результатами будівництва лісової автомобільної дороги, яка з’єднує лісові масиви між населеними пунктами Катюжанка і Федорівка.

Перед лісогосподарськими підприємствами Київської області постало завдання у 2013 році збудувати, відремонтувати та відновити 32,200 км. лісових автомобільних доріг,   з них - нових - 28 км. Також треба відремонтувати та реконструювати 7 км.  Будівництво та реконструкція лісових доріг мають здійснюватись за кошти підприємств.

У лісмасивах Димерського підприємства планується побудувати 12 км доріг лісом. Такий план узгоджен на три роки. У 2012 році державние підприємство «Димерське лісове господарство» передбачає побудувати і ввести в експлуатацію 4 км лісогосподарської автодороги нового типу кошторисною вартістю 2173,9 тис. грн., вартість 1 км лісової автодороги  - 543,5 тис. грн. 

Будівництво автодороги через ліса дозволить  підприємствам лісогосподарської діяльності своєчасно освоювати лісосічний  фонд,  залучати додаткові  ресурси а це економічний ефект від рубок головного користування, догляду, від санітарних рубок   і   загальна  площа  лісів внаслідок  їх відтворення  на площі – 13га тим самим збільшиться.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті