Головна » Статті » Освіта за кордоном: особливості та переваги

Освіта за кордоном: особливості та переваги

Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі. З дипломом, що видаються в багатьох західних країнах, ви зможете влаштуватися на роботу в будь-якій точці земної кулі.

Авторитет ступенів, що присвоюються за кордоном, грунтується на виконанні навчальних вимог і багатих багатовікових традиціях. Розробляються роками методики викладання, авторитетні вчителі і розвинена навчальна інфраструктура - все це чекає вас в США, Великобританії, Австралії та Франції. Можливо, зарубіжна освіта не завжди охоплює велику кількість базових дисциплін, однак воно має чітку орієнтацію на потреби роботодавців. Найкорисніше для вас може стати вивчення тих спеціальностей, які у нас на батьківщині викладаються не надто добре. Наприклад, якщо ви мрієте працювати у сфері туризму і знати все про готелі Ніцци 5 зірок і інші подібні заклади світу, то можете вивчити за кордоном туристичний та готельний менеджмент. У стінах більшості закордонних ВНЗ існує можливість вчитися на двох факультетах одночасно.

Так, поряд з правом або економікою ви можете вивчати інформаційні технології сучасності.Крім того, щороку зростає кількість факультетів, де практикується мультидисциплінарний підхід. У його рамках проводиться різнобічна підготовка фахівців, які в майбутньому зможуть знайти собі застосування в найбільш перспективних галузях економіки. Навчаючись в закордонному університеті, ви отримаєте повний доступ до його науково-дослідної бази. Оскільки в багатьох країнах наукові дослідження проводяться саме у ВНЗ, вони можуть похвалитися наявністю дорогий вимірювальної апаратури, сучасними лабораторіями та потужними комп'ютерами. Ставши студентом будь-якого з авторитетних закордонних навчальних закладів, ви зможете користуватися бібліотеками, що складаються з багатьох тисяч книг та наукових журналів. Крім того, навчання в США або, скажімо, Англії передбачає проходження практики. Це величезний плюс для вашого резюме, особливо, якщо мова йде про великі міжнародних компаніях або банках.


 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті