Головна » Статті » Олімпіада в Сочі, Хімкинський ліс, Хопер - що крутіше?

Олімпіада в Сочі, Хімкинський ліс, Хопер - що крутіше?

Олімпіада в Сочі, Хімкинський ліс, Хопер - що крутіше?

У Новохоперськ районі Воронезької області розгорівся гострий конфлікт між екологами та місцевим гірничо-збагачувальним комбінатом, які планують почати геолого-розвідувальні роботи на мідно-нікелевих родовищах.

Незважаючи на запевнення УГМК створити екологічно чисте підприємство і обіцянки керівництва регіону провести ретельну екологічну експертизу проекту розробки родовищ, екоактивісти наполягають: нікелевих підприємств у Воронезькій області бути не повинно. Мовляв, в іншому випадку річці Хопер і Хоперская заповіднику буде завдано непоправної шкоди.

Варто відзначити, що на думку спостерігачів, події, що відбуваються навколо розробки нових родовищ Новохоперського району, наводять на думку про те, що протест, розпалюваний у Воронезькій області екологами, представляє з себе якусь сплановану кампанію, за якою стоять інтереси аж ніяк не місцевих жителів, стурбованих чистотою і красою свого краю.

 

 

Тим часом, екологічний конфлікт в Новохоперськ раоне Воронезької області несподівано для журналістів, раптом став в один ряд з подіями загальноросійського масштабу. Інтернет-портал Politonline.Ru опублікував рейтинг гучних приводів "екологічного шантажу". Розрахунок проводився трьома експертними системами моніторингу, що проаналізували російський сегмент Інтернету (інтернет-ЗМІ + "просто" ресурси + соціальні мережі + форуми + блоги).

Згідно з рейтингом, перше місце займає будівництво олімпійських об'єктів в Сочі-2014. Друге місце - дісталося подіями навколо Байкальського целюлозно-паперового комбінату. Третє - будівництву Богучанської ГЕС. На 7 місці - будівництво ГЗК у Воронежі.

"Так, випадки екологічного шантажу, на жаль, для Росії вже не рідкість, - заявив виданню еколог Володимир Спірягин. - Вони дискредитують всю природоохоронну діяльність по-справжньому небайдужих людей. Але я б не став все валити в одну купу - з кожним, конкретним випадком треба розбиратися окремо. Ось, ви згадали "Новохоперського події" навколо яких зараз ажіотаж, багато шуму, але я поки не чув жодних переконливих доводів вчених та спеціалістів ".

До слова, екологічні рухи, дійсно, нерідко використовуються в чиїхось конкретних бізнес-інтересах. Приміром, у травні 2005 року 35 активістів британського дивізіону Greenpeace проникли на завод компанії Land Rover в місті Соліхалл. Ними був зупинений конвеєр з виробництва позашляховиків. Причина акції: на думку екологів, автомобілі компанії споживають занадто багато бензину і завдають відчутної шкоди навколишньому середовищу. Одночасно з акцією в Соліхаллі більше тисячі активістів Greenpeace спробували блокувати роботу дилерських центрів Land Rover в Лондоні, Бірмінгемі, Брістолі, Глазго, Лідсі, Манчестері і Саутгемптоні.

Як з'ясували журналісти, дії Greenpeace були зроблені в інтересах американських компаній Ford і General Motors. Справа в тому, що американські виробники пропонують на світовому ринку позашляховики і кросовери, які є прямими конкурентами автомобілів Land Rover.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті