Головна » Статті

Статті

Дистанційне навчання (Distance education) - це вид освітніх послуг, що набирає популярності по всьому світу. Таке навчання відноситься до вищої освіти, є однією з його форм і способом організації навчання. Варто відзначити, що дистанційна освіта існує вже впродовж п'ятдесяти років, а також має радянське коріння. З часом технології навчання удосконалилися, завдяки передачі інформації і формуванню нових мереж інформації. Так, на сьогоднішній день форма дистанційної освіти існує практично у всіх університетах світу.

 

Вищі учбові заклади Америки - кращі в світі. Такий висновок був зроблений китайськими дослідниками, які щорічно складають рейтинг 500 кращих Вузів миру. Університети вибирають по декількох критеріях, а саме за розміром учбового закладу і числом випускників, що отримали Нобелівську премію. Починаючи з 2005 року, верхню строчку списку займає американський Гарвард (англ. Harvard University). Цей старий університет США, названий на честь місіонера Джона Гарварда, був заснований в 1636 році. Так, в Гарварді вчиться близько 7000 студентів, а викладацький склад складає 2300 чоловік. У університеті дев'ять факультетів.

 

Рівень престижності спеціальності безпосередньо залежить від її попиту на трудовому ринку. Проте ми вирішуємо "ким бути" виходячи з власних бажань і талантів. При цьому важливо, щоб ситуація на ринку праці з'єдналася з нашими бажаннями. Так, на сьогоднішній день найбільш потрібними, але не престижними фахівцями є робочі: будівельники, слюсарі, малярі і т.д. Не тільки потребнимм, але і престижним є наступні фахівці: перекладачі, програмісти, зв'язові, математики та економісти. Варто відзначити, що з появою різних компаній стільникового зв'язку професія зв'язкового і телефоніста знайшла істотну популярність.

 

Головне правило успішного вступу до ВУЗу - це як мінімум за рік чітко визначитися з факультетом, спеціальністю і учбовим закладом. Тому чим раніше ви визначитеся - тим краще, і більше шансів на вступ у вас з'явиться. Крім того, бажано наперед дізнатися всі тонкощі вступу до вибраного вами ВУЗу, по яких предметах необхідно складати іспити і яким способом: співбесіда, тестування або все ж таки іспит. Впродовж всього року вам доведеться посилено вивчати всі ці предмети. Важливо дізнатися чи надаються вам які-небудь пільги під час вступу. Адже завдяки ним ви можете, наприклад, скласти всього один іспит замість декількох.

 

Відомо, що для працедавців форма, по якій навчався студент в українському Вузі, не має особливого значення. Тому будь то денна, заочна або вечірня форма - співробітника все одно навчатимуть професійним моментам. І хоч очники в теоретичному плані підковані краще, у студентів вечірнього або заочного відділення можуть бути переваги перед працедавцем і прийомом на роботу. А все тому, що у більшості таких студентів є досвід роботи і знання трудової дисципліни, розпорядку. Отже, головний плюс заочної форми навчання - можливість поєднання навчання з роботою.

 
 1 2 3 4  
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Переклад з японської - найважчої мови в світі
Японських перекладів потребують багато фірм і компанії, адже Японія давно і міцно займає лідируючі позиції найсучасніших технологій і наукових досягненнь. Все це робить роботу лінгвіста з японської мови добре оплачуваною.

Як не стати жертвою шахрая?
Оголошеннями типу «Реферати, курсові і дипломні роботи...» пістрявлять газети, інтернет і, звичайно, придорожні стовпи. Причому свої послуги сьогодні пропонують не лише автори-одинаки, але і підприємства, які легально займаються «рефератним» бізнесом.

Всі статті