Головна » Статті » Історія створення планшетних комп'ютерів

Історія створення планшетних комп'ютерів

Історія створення планшетних комп'ютерів

У планшетний комп'ютер можна легко ввести потрібні дані, "написавши" їх стилусом прямо на поверхні екрану монітора, причому, можна робити це не намагаючись виводити точні друкарські символи, а можна просто так, як ви писали б фрази в паперовому блокноті. До речі, інформацію можна буде просто надиктувати використовуючи мікрофон планшетного комп'ютера, а потім відповідна програма самостійно переведе мову в звичайний комп'ютерний текст.

Безпровідною мережевий доступ до локальних комп'ютерів допоможе вмить передати потрібну інформацію за призначенням або швидко запросити потрібні дані з мережі, у тому числі не лише з локальної мережі, але і з мережі Інтернет.

Конструктивно планшетні комп'ютери - це дисплей, під яким знаходиться елементна база звичайнісінького сучасного нетбука або ноутбука : центральний процесор, жорсткий диск, а також оперативна пам'ять і спеціальні модулі безпровідного доступу в мережу. Деякі моделі комп'ютерів забезпечені власною клавіатурою. До речі, при цьому вони майже нічим невідмітні від звичайних ноутбуків. З іншими моделями планшетников можна використати тільки зовнішню клавіатуру і мишу. Давайте розглянемо елементну базу типового Tablet PC трохи детальніше.

Варто відмітити, що це не електронна книга, тому читати тексти на нім набагато важче, хоча і нескладно. Окремі технологічні рішення, що спочатку входять до складу такої платформи, давно відомі професіоналам. Проте популярна корпорація Microsoft, об'єднавши усі досягнення ноутбукостроения, а також оцифрування графіки, зручного безпровідного зв'язку і удосконаливши програмні продукти для розпізнавання рукописного тексту, що вводиться, і голосу людини, зуміла у результаті створити нову, повністю логічно завершену і продуману, концепцію роботи з інформацією і даними в "польових" умовах.

Найпоширеніша помилка в тому, що планшет плутають з електронною книгою, але варто відмітити, що електронні книги загалом набагато більше підходять для читання текстів і книг, оскільки вони набагато легше.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Іноземну мову варто вчити обов'язково!
Переваги, які дає знання англійського, вже давно зрозумілі більшості освічених людей. Ця мова займає домінуюче місце в рейтингу найпопулярнішої робочої мови.

Дипломні і курсові роботи в Україні недорого
Якщо вам пропонують написати дипломну або курсову роботу недорого, задумайтеся - за рахунок чого визначається її низька вартість. Чи не за рахунок якості?

Всі статті