Головна » Статті » Престижні спеціальності і професії

Престижні спеціальності і професії

Престижні спеціальності і професії

Рівень престижності спеціальності безпосередньо залежить від її попиту на трудовому ринку. Проте ми вирішуємо "ким бути" виходячи з власних бажань і талантів. При цьому важливо, щоб ситуація на ринку праці з'єдналася з нашими бажаннями. Так, на сьогоднішній день найбільш потрібними, але не престижними фахівцями є робочі: будівельники, слюсарі, малярі і т.д. Не тільки потребнимм, але і престижним є наступні фахівці: перекладачі, програмісти, зв'язові, математики та економісти. Варто відзначити, що з появою різних компаній стільникового зв'язку професія зв'язкового і телефоніста знайшла істотну популярність.

Перекладачі представляють особливий інтерес для працедавців, в зв'язку з чим відповідні відділення і факультети Вузів України завжди потрібні. Програмісти, бухгалтери і економісти - високооплачувані спеціальності, що користуються надзвичайним інтересом серед студентів і працедавців. Слід підкреслити, що великий попит має спеціальність маркетолога. А найпопулярнішою професією на сьогодні вважається - менеджер з продажу. Попит так само мають і спеціалізації у сфері сімейного, трудового і міжнародного права, захисту інтелектуальної власності. Крім того, в адвокатурі та нотаріаті особливо вітають фахівців в області юриспруденції.

На сьогоднішній день фахівці у сфері Інтернету і інформаційних технологій в буквальному розумінні нарозхват. По факту, навіть маленька фірма прагне обзавестися власним веб-сайтом і комп'ютерними мережами. Отже, як мінімум декільком випускникам з дипломом програміста забезпечено робоче місце. Разом з тим, збільшився і попит на фахівців в області інтернет-реклами, електронних проектів, web-дизайну, адміністрування сайтів, інтернет-технологій. Проте важливо пам'ятати, що яка б у вас не була спеціальність - професійно удосконалюватися доведеться весь час.

На трудовому ринку в 2010 році на піку попиту опинилися такі професії: соціолог, історик, страховий агент, бухгалтер, аналітик комп'ютерних систем, стоматолог і помічник стоматолога, адвокат і помічник адвоката. Більшість працедавців віддають перевагу співробітникам, які є випускниками столичних Вузів - Києво-могилянської Академії і Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченко. Але за даними соціологічних опитів, численні компанії відносяться доброзичливо і до регіональних вищих учбових закладів. При цьому практично всі працедавці висловлюють думку, що українська освіта далеко від досконалості, і не забезпечує студентів достатніми знаннями.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в Одессе
Жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті