Головна » Статті » Виробництво дизайнерських паперів для поліграфії

Виробництво дизайнерських паперів для поліграфії

Виробництво дизайнерських паперів для поліграфії

До теперішнього часу не було створено єдиних , усіма визнаних критеріїв , які саме папери слід відносити до сегменту дизайнерських . Всім , звичайно ж , в загальних рисах зрозуміло , що вони являють собою щось особливе, помітно виділяється на тлі представників стандартного виду : офсетного , крейдованого , етикеткової і пр.

Відповідно до думки всіх без винятку оптовиків , до дизайнерських паперів однозначно належать папери з поліуретановим і металізованим покриттям , тоновані в масі ( з тисненням і гладкі ) , кальки і голографічні картони . Однак по відношенню до білих Чістоцеллюлозние , до цих пір немає єдиної думки. В асортименті друкарень їх найчастіше виділяють в групу так званих « паперів для бізнесу» , які , як і пакети з логотипом , дуже зручно використовувати в корпоративних цілях.

Що приховує під собою термін « дизайнерський папір » ?

До основних характеристик , яким повинна відповідати дизайнерський папір , можна віднести оригінальну та нестандартну фактуру , особливе покриття , текстуру або тиснення , багату кольорову палітру.

При цьому створення дизайнерських марок передбачає не тільки дотримання безлічі зовнішніх характеристик , але і повна відповідність технологічним параметрам і вимогам поліграфічного друку . Адже будь-яка гарна папір повинна вести себе ідеально при самих різних способах друку - цифровий друк , офсет , друк календарів і шовкографія , а також у післядрукарської обробці ( при склеюванні , різанні , тисненні і биговке ) . Одне можна сказати точно : при роботі з дизайнерської папером необхідно дотримуватися безліч різноманітних технологічних моментів.

Чи існує криза на ринку дизайнерських паперів?

Відповісти на це питання однозначно досить складно , однак відзначимо , що в даний час спостерігається стабільна тенденція до обширного розростанню ринка дизайнерських матеріалів. Здавалося б , придумано вже все що тільки можна , але виробники паперів не перестають нас дивувати , придумуючи все нові і нові колекції. Незважаючи на найважчі часи , більшість компаній не відмовилося від використання у своїх презентаційних і корпоративних матеріалах дизайнерських вишукувань .

Звичайно , іноді компанії хотіли б схитрувати : не відмовляючись від виготовлення дизайнерських паперів , вони , тим не менш , починали істотно економити на виробництві . Втім , це не завжди було економічно вигідно , адже при переході на дешевші марки практично завжди прогадивается з якістю.

Яка сама ходова ?

Як і раніше , найпопулярнішою залишається папір з гламурним блиском. А ось найбільш стійкою до кризи та іншим негативним впливам виявилася зовсім інша - металізована . У цілому , якихось значних змін іскриста колірна гамма дизайнерських паперів практично не зазнала змін з самого свого моменту появи на світ. А значить , будь-які маніпуляції з настільки ідеальною системою чреваті вельми нехорошими наслідками.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить жилье в Одессе
Купить жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті