Головна » Статті » Розробити і реалізувати проект сьогодні можна

Розробити і реалізувати проект сьогодні можна

Розробити і реалізувати проект сьогодні можна

Сьогодні в країні існує гостра проблема з розвитком наукової сфери. Відсутність постійного фінансування наукової діяльності призводить до відтоку молодих фахівців і учених за рубіж, що, у свою чергу, значно скорочує інтелектуальні потенціали країни.

Останніми роками уряд серйозно стурбувався цим питанням, активно підключає бізнес-діячів до вирішення цієї проблеми. Спільно з великими корпораціями розробляються проекти і програми, у рамках яких реалізуються найбільш успішні проекти соціальної і економічної спрямованості. Проте проекти, що мають наукову спрямованість, вимагають великих фінансових вкладень, реалізуються значно рідше.

МФПУ докладає зусилля до усунення цієї проблеми : зв'язки в професійному співтоваристві дозволяють залучати до інвестування спеціалізовані компанії різних напрямів, як що функціонують у сфері IT, так і державні структури, задіяні в юридичній сфері.

Бізнес-інкубатор університету МФПУ надає молодим ученим і фахівцям з перспективними розробками можливість реалізувати їх і розкрити свій потенціал. Взаємодіючи з практикуючими фахівцями компаній-партнерів в процесі реалізації проекту, розробник дістає можливість зарекомендувати себе перед потенційним працедавцем, навчитися працювати в команді з провідними фахівцями.

У рамках проекту бізнес-інкубатор МФПА команди розробників отримують гранти, необхідне устаткування для виконання різного роду операцій і експериментів, а також можливість користуватися ресурсами Академії. В процесі розробки молоді учені отримують щомісячну зарплату на увесь термін реалізації проекту.

Заручитися підтримкою бізнес-інкубатора академії МФПА тепер можуть не лише студенти Академії, але і фахівці у віці до 35 років, що розробили власні проекти і взяли участь в конкурсі "Росія до 2050 року".

Представники бізнес-інкубатора також постійно здійснюють пошук молодих учених і фахівців, які мають креативні наукові ідеї і готові до їх реалізації! Цього року відбір проектів здійснювався у рамках зміни "Підприємець" молодіжно-освітнього форуму "Селігер".

Детальніше про діяльність бізнес-інкубатора університету МФПУ дивитеся на сайті Академії.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті