Головна » Статті » Роль другої вищої освіти

Роль другої вищої освіти

Роль другої вищої освіти

Часто у претендентів, які закінчили ВУЗ у сфері не пов'язанії з їх справжньою діяльністю, виникає питання про необхідність другої вищої освіти. Як другий диплом позначається на кар'єрі, перша або друга освіта важливіше для працедавця, або важливіше придбаний досвід, тому безглуздо осягати науку знову? На ці питання однозначно відповісти не можна, проте наявність декількох дипломів свідчить про високий рівень інтелекту кандидата на посаду і формує гарне враження про нього. Існують професії, суміжні між собою. Технологи, фінансисти, рекрутери і так далі, повинні володіти широкими знаннями.

Саме при таких обставинах два і більше диплома вважаються величезним плюсом. Припустимо, у рекрутера є вища освіта і диплом в HR-області, отже, його базові знання оптимальні. У інших випадках наявність декількох дипломів зіграє позитивну роль при прийомі на роботу. Якщо говорити про те, перша або друга освіта більше важлива для працедавця, то акцент необхідно зробити на професійній специфіці. Наприклад, якщо ви претендуєте на крісло фінансового директора, при цьому маєте диплом будівельного Вузу і диплом фінансового фахівця, то перший диплом на цю посаду не стане в нагоді.

Разом з тим, перша вища освіта цінується набагато більше, ніж друга. Адже, як правило, під час першого навчання студент вчиться більш поглиблено. А при здобуванні другої освіти часто працює, і не може всі сили направити на занурення в навчання. Але, як відомо, завжди є виключення з правил. Кожен випадок необхідне розглядати окремо. Фінансова і юридична освіту проводить дуже гідне враження на працедавців. Це не випадково, тому що ці області весь час перетинаються.

У зв'язку з цим фахівці цих сфер, які мають намір розширити свій професійний світогляд та ефективно управляти робочим процесом, здобувають другу освіту. При цьому про вищу освіту повинен говорити не тільки запис в резюме, але і наявність певних знань та навичок. Студентам 5-го курсу Вузу важливо пройти спеціалізовану практику, а фахівцям високого рівня потрібний досвід роботи, який підтверджено особистими проектами і реальними досягненнями. Так, перша освіта - своєрідний фільтр, що вказується працедавцем у вакансії. До другої вищої освіти відносяться менш значно, але у нього є головна перевага - підкреслювати достоїнства володаря, якщо тільки вони відповідають сфері його актуальної діяльності.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті