Головна » Статті » Здаємо сесію легко і швидко!

Здаємо сесію легко і швидко!

Здаємо сесію легко і швидко!

Сесія - це завжди екстремальний і стресовий стан для студента, що неминуче наступає раз на півроку. Це головна частина веселого студентського життя. Але якщо ви добросовісний і талановитий студент, то особливо нічого боятися. Головне - правильно розрахувати власний час і сили, а також не панікувати. У будь-якому випадку сесія приходить на зміну відмінному настрою, і припускає нерви та злість. Напередодні іспитів і заліків бібліотеки, як правило, заповнені повністю. Не дивно, адже часто підготовка до сесії починається за декілька днів, тому за максимально короткі терміни необхідно засвоїти величезний об'єм інформації. Особливо це стосується тих студентів, які впродовж всього семестру належним чином не вчилися.

Проте ситуація не безвихідна, якщо у вас в запасі все ж таки є 3-4 дні до початку сесії. Варто відзначити, що цей часу цілком достатньо, щоб скласти іспити екстерном. Результативність підготовки залежить від правильної організації засвоєння матеріалу. Спершу вам знадобляться: необхідні книги, лекції, допомога. Літературу можна викачати з інтернету або виписати в бібліотеці. Аудіокниги так само вам допоможуть. У результаті, коли у вас на руках буде потрібний матеріал, на душі стане набагато спокійніший. Далі: осмислення і читання. Вивчати напам'ять тести не слідує - неефективно і безглуздо. Краще проаналізуйте матеріал, зробіть зрозумілі схеми і випишіть найголовніше.

Такі невеликі конспекти вам обов'язково стануть в нагоді, і стануть опорою подальшої підготовки. Для засвоєння інформації чудово підходить час від 7 ранку до 11, а також від 15 дня до 19 годин. Окрім цього, при осмисленні інформації рекомендується знаходитися в русі, наприклад, ходити по квартирі. Відчувши втому, зробіть передих, розвійтеся, а потім приступайте знову до підготовки. Підготовчий етап в ідеалі повинен закінчитися за день до іспиту. А день безпосередньо перед іспитом у вас піде за закріплення матеріала і повторення. Важливий момент - добре виспатися перед заліком або іспитом.

Прийшовши на іспит в стані бадьорості і ясності, на тлі бледноліцих однокурсників ви відчуєте легкість та упевненість в знаннях. Пам'ятаєте, що заходити останнім в аудиторію у жодному випадку не можна. По-перше, за час очікування ви втомитеся, і втратите бойову готовність. Не варто розраховувати на те, що викладач втомиться і швидше вас відпустить. Навпаки, він може віднестися до вас поверхнево, або того гірше - відправити на перездачу. Викликати прихильність до себе екзаменатора можна підстроївшись під нього, завоювавши його довіру. Не дратуйте викладача, не викликайте його незадоволеності. Будьте доброзичливі і ввічливі, відповідайте на питання упевнено і по темі. І тоді ви всю сесію здасте легко і швидко!

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Цены на жилье в Одессе
Цены на жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті