Головна » Статті » Щоб продати ліс, влада Коцюбинського вирішила назвати його нацпарком

Щоб продати ліс, влада Коцюбинського вирішила назвати його нацпарком

Щоб продати ліс, влада Коцюбинського вирішила назвати його нацпарком

Дерибан лісу у Коцюбинському не вдався. Влада вирішила перетворити його територію в нацпарку і нишком забудувати

Історія біля Коцюбинського продовжилась. Власті міста, які збиралися звести на території лісу багатоповерхівки, змушені були згорнути тільки почате будівництво. Місцеві жителі та деякі депутати відстояли віковий ліс і домоглися відповідного рішення суду. Але представники сільської ради не здалися і тепер збираються віддати 3 гектари лісу під нацпарк, а один - під ту саму забудову. Залишилося тільки зібрати підписи президенту.

У свій час мешканці Коцюбинського голосували за сьогоднішніх депутатів за те, що вони на папірцях А4 пообіцяли електорату видати ділянки вікового лісу. Це поки їм не вдалося, тому що обранці зустріли опір в особі тих місцевих жителів. Після кількох років боротьби, сельчани здобули вирішальну перемогу - суд заборонив знищувати і забудовувати ліс. Тому місцева влада влаштували чергові «цивільні слухання».

На заході голова земкомісії пан Евстіфеев авторитетно заявляв, що розуміє як непросто (а точніше неможливо) Коцюбинському самому обслуговувати ліс таких розмирів.

Незважаючи на перемогу, у поціновувачів лісу поки залишається страх відносно того, що влада спробує задіяти адмінресурс, щоб дособірать підписи в медичних та освітніх установах.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в одесской области
Жилье в одесской области

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті