Головна » Статті » На Дніпропетровщині родина заблукала в лісі

На Дніпропетровщині родина заблукала в лісі

На Дніпропетровщині родина заблукала в лісі

Нещодавно, 28 вересня, у Дніпропетровському районі на території Дніпровсько-Орільського заповідника заблукало 4 людини, заявили у прес-службі ГТУ МНС в Дніпропетровській області.

В 11: 00 в службу порятунку МНС звернувся чоловік із інформацією, що він разом з родиною заблукав у лісі і вони не можуть знайти дорогу додому. По телефону було з'ясовано, що заблукали - чоловік, 1953 р. н., його дружина, 1950 р. н . та їхні дорослі діти - 1975 і 1982 р. н., пішли в ліс по гриби в районі селища Кіровське Дніпропетровського району вранці 28 вересня.

До пошуково-рятувальної роботи були залучили 4 співробітників Служби цивільного захисту в Дніпропетровському районі ГТУ МНС у Дніпропетровській області та одна одиниця техніки.

Рятувальники МНС, проводячи пошукові роботи, за допомогою мобільного зв'язку зорієнтували заблукалих і приблизно в 19:00 знайшли їх в районі Дніпровсько-Орільського заповідника Дніпропетровського району. Пошукові роботи проводилися на площі 300 гектар лісу

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Стоимость жилья в Одессе
Стоимость жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті