Головна » Статті » Столична прокуратура зупинила незаконну вирубку лісу в Святошинському р-ні

Столична прокуратура зупинила незаконну вирубку лісу в Святошинському р-ні

Столична прокуратура зупинила незаконну вирубку лісу в Святошинському р-ні

Прокуратура Києва подала 15 позовів до суду про скасування рішень Гостомельського сільради щодо забудови Біличанське лісу, повідомляє прес-служба відомства.

"Прокуратурою Києва подано до суду 15 позовів, що стосуються рішень Гостомельського сільради щодо надання у власне користування земельні ділянки в Біличанському лісі", - говорять в прес-службі.

Святошинським районним судом вже були задоволені три позови прокуратури, розгляд інших почнуться з 27 вересня.

Зокрема, прокуратура звернулася до суду з клопотанням про накладення заборони на проведення підготовчих і будівельних робіт на указаних ділянках землі до прийняття остаточного рішення.

Також прокуратура Святошинського району скасувала рішення районної міліції, яка відмовила у порушенні кримінальної справи за фактом вирубки дерев у цьому лісі.

"Співробітника міліції за незаконне рішення, видане ним, вже притягнуто до дисциплінарної відповідальності", - говорять в прес-службі.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Стоимость жилья в Одессе
Стоимость жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті