Головна » Статті » Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста

Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста

Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста

Адміністрацію Челябінська в черговий раз зобов'язали розробити та затвердити лісогосподарський регламент муніципальних лісів, а також поставити на кадастровий облік всі парки та сквери міста. Облсуд таким чином залишив без зміни заочне рішення Радянського районного суду та відмовив мерії у задоволенні апеляційної скарги, повідомляє сьогодні, 27 грудня, старший помічник прокурора регіону Оксана Моржеухіна.

«За виконанням рішення наглядовим органом встановлено контроль», - уточнила Оксана Моржеухіна.

Як вже повідомляв сайт Chelyabinsk.ru, прокуратура Челябінська провела перевірку, яка показала, що в обласному центрі порушуються положення федерального законодавства в частині раціонального використання, охорони, захисту і відтворення лісів. Так, при площі міського та Каштакского борів в 1130,5 і 1042,17 гектара відповідно, за даними головного управління лісами області, в межах обласного центру є близько 1660 га лісових насаджень, державна реєстрація яких не проведена, а значить, що не визначені правової статус, а разом з ними і органи, які відповідають за ведення лісового господарства і, зокрема, безпека.

Наглядовий орган подав на адміністрацію в суд, який, до слова, виграв у порядку заочного судочинства. Міська влада намагалися скасувати це рішення, проте 4 жовтня радянські районний суд залишився непохитний.

У мерії тим часом переконані, що, якщо території оформити як ліси, багато поміняється.

«За законом можна буде вести лісогосподарську діяльність, наприклад, заготовлювати ліс на дрова, - заявив в жовтні займав тоді посаду заступника глави адміністрації по міському господарству Єгор Ковальчук. - Або дозволити полювання, що саме по собі абсурдно на території Челябінська ».

Додамо, оформлення зеленої території як ліси потребують, за підрахунками чиновників, близько 50-60 мільйонів рублів. До того ж щороку потрібно буде виділяти чималі суми на утримання лісів.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Майже всі ліси Ленінградської області Валерій Сердюков продав приватникам
Рахункова палата РФ передала в правоохоронні органи матеріали перевірки, яка виявила практично повний продаж лісів Ленінградської області в приватні руки, повідомив глава відомства Сергій Степашин.

EliteSport кращий вибір при покупці Орбітреки
Купити орбітрек можна практично в кожному магазині спортивних товарів, але ми рекомендуємо більш вигідний варіант - інтернет магазин www.elitesport.com.ua. ЕлітСпорт пропонує безліч кардіо і силових тренажерів і багато іншого.

Всі статті