Головна » Статті » Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста

Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста

Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста

Адміністрацію Челябінська в черговий раз зобов'язали розробити та затвердити лісогосподарський регламент муніципальних лісів, а також поставити на кадастровий облік всі парки та сквери міста. Облсуд таким чином залишив без зміни заочне рішення Радянського районного суду та відмовив мерії у задоволенні апеляційної скарги, повідомляє сьогодні, 27 грудня, старший помічник прокурора регіону Оксана Моржеухіна.

«За виконанням рішення наглядовим органом встановлено контроль», - уточнила Оксана Моржеухіна.

Як вже повідомляв сайт Chelyabinsk.ru, прокуратура Челябінська провела перевірку, яка показала, що в обласному центрі порушуються положення федерального законодавства в частині раціонального використання, охорони, захисту і відтворення лісів. Так, при площі міського та Каштакского борів в 1130,5 і 1042,17 гектара відповідно, за даними головного управління лісами області, в межах обласного центру є близько 1660 га лісових насаджень, державна реєстрація яких не проведена, а значить, що не визначені правової статус, а разом з ними і органи, які відповідають за ведення лісового господарства і, зокрема, безпека.

Наглядовий орган подав на адміністрацію в суд, який, до слова, виграв у порядку заочного судочинства. Міська влада намагалися скасувати це рішення, проте 4 жовтня радянські районний суд залишився непохитний.

У мерії тим часом переконані, що, якщо території оформити як ліси, багато поміняється.

«За законом можна буде вести лісогосподарську діяльність, наприклад, заготовлювати ліс на дрова, - заявив в жовтні займав тоді посаду заступника глави адміністрації по міському господарству Єгор Ковальчук. - Або дозволити полювання, що саме по собі абсурдно на території Челябінська ».

Додамо, оформлення зеленої території як ліси потребують, за підрахунками чиновників, близько 50-60 мільйонів рублів. До того ж щороку потрібно буде виділяти чималі суми на утримання лісів.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Недорогое жилье в Одессе
Недорогое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті