Головна » Статті » Суть другої вищої освіти

Суть другої вищої освіти

Суть другої вищої освіти

Суть другої вищої освіти

 

У сучасному освітньому світі відбулася тенденція, коли молоді випускники вузів чи ті, у яких вже є досвід роботи, намагаються здобути другу вищу освіту.

 

Експерт освітнього ринку - компанія «Begin Group» провела дослідження, в результаті якого виявилося, що 47% респондентів замислюються над другою освітою у віці від 21 до 25 років, 23% у віці 26 -30 років, і тільки 16% - в 31 - 40 років.

 

Серед більшості бажаючих додаткової освіти, а це 61%, ті люди, які вже працюють. 24% складають студенти, працюючі паралельно, 9% - безробітні студенти, 6% - домогосподарки.

 

У дослідження взяли участь 73% респондентів, які одночасно працюють і вчаться. Серед цього числа 59% - мають освіту спеціаліста, 26% з утворенням лінійного менеджера, і лише 11% займають асистенти. З досвідом роботи менше року виявилося 63%, 26% - з досвідом до 3 років.

 

У дослідженні серед працюючих фахівців, тенденція інша: 54% з досвідом роботи 1-3 роки, 21% - 4-10, 18% - менше року. Що стосується управління робочим процесом, то тут досвід є не у всіх: 24% - керівники, з досвідом роботи 1-3 роки, 15% - менше року, 12% з значним досвідом від 4 до 10 років, 42% - взагалі без досвіду .

 

Асистентами працюють 42% опитаних людей, фахівцями - 15%, лінійними менеджерами - 24%, менеджерами середньої ланки - 12%. 67% студентів, приймають рішення про одержання додаткової освіти для кар'єри. 65% - це вже працюють фахівці, які хочуть отримати знання, необхідні для професійного росту. Безробітні домогосподарки планують отримувати конкретні знання в конкретній області.

 

Що стосується місця навчання, то 100% домогосподарок хочуть вчитися в своїй країні, 74% працюючих фахівців теж, 61% студентів - на Заході. До речі, будь абітурієнт може отримати вищу освіту у філії РГСУ в Анапі тут.

 

Друга вища освіта планують отримати 44% студентів, 47% фахівців і 38% домогосподарок. Перекваліфікацію до рівня магістра думають здійснити 31% фахівців, 25% домогосподарок, 32% студентів. Аспірантами хочуть стати 20% учнів, 15% підвищують кваліфікацію за допомогою курсів.

 

Найпопулярніші напрями:

 

- Менеджмент (42% фахівців, 55% домогосподарок, 40% фахівців);

 

- Фінанси (29%, 34%, 37%);

 

- Іноземні мови (10%, 24%, 13);

 

- Маркетинг (19%, 20%, 33);

 

- Юриспруденція (15%, 10%, 10%).

 

Оплачувати своє навчання більшість опитаних респондентів буде самостійно. На такий вчинок готові студенти (73%), фахівці (68%), домогосподарки (88%).

 

Джерело: afrgsu.ru

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті