Головна » Статті » Що викладають в Таганрозькому коледжі морського приладобудування

Що викладають в Таганрозькому коледжі морського приладобудування

Що викладають в Таганрозькому коледжі морського приладобудування

Таганрозький коледж морського приладобудування начал свою діяльність в 1946 році, цей освітній заклад з великою історією, чудовими традиціями, разом з цим його відрізняє здатність точно інтегруватися в освітні процеси відповідно до тенденцій сучасного суспільства і постійне прагнення до розвитку. Десятиліття бездоганної роботи зробили коледж знаменитим далеко за межами Південного регіону. Широкий вибір пропонованих спеціальностей допоможе учням можливість знайти перспективну і високооплачувану роботу, стати кваліфікованим конкурентоздатним фахівцем у своїй області.

Для працедавців диплом нашого коледжу є знаком якості. Будь-яке підприємство комерційної або державної структури оцінить кваліфікацію, організованість і грамотність молодих фахівців, випускників коледжу морського приладобудування. Будь-який вищий учбовий заклад з радістю прийме випускника Таганрозького коледжу морського приладобудування, багато хто, враховуючи величезний багаж знань, отриманий студентом в коледжі, дозволить пройти прискорене навчання.

Без проблем знайти гідну і перспективну роботу студентам ТКМП допоможе уміння встановлювати, ремонтувати і настроювати комп'ютерні комплекси і системи, периферійне устаткування, проектувати цифрові пристрої, придбане ними на спеціальності "Комп'ютерні системи і комплекси".

У роботі кожної великої організації застосовується комп'ютерна мережа. Управління мережею здатний здійснювати тільки грамотний керівник. Студенти нашої нової спеціальності "Комп'ютерні мережі" стануть саме такими фахівцями найвищого класу. Майбутні фахівці ТКМП придбавають великі знання в таких областях, як адміністрування і супровід системного програмного забезпечення, обслуговування і експлуатація серверного устаткування.

Торгівля - двигун прогресу. Основа торгівлі - грамотний комерсант. Головні достоїнства наших випускників спеціальності "Коммерція" - це великі знання в області економіки, статистики, товарознавства, фінансового, соціального менеджменту і маркетингу і здатність якісно організувати комерційну діяльність.

Методами цифрової техніки вирішуються далеко не усі завдання, тим більше цінуються фахівці, які можуть однаково легко працювати як з цифровими, так і з аналоговими приладами. Що придбавалися нашими випускниками під час навчання за фахом " Радіоапаратобудування" навички потрібні в різних областях - трансляції стации, зв'язок, телестудії, військова, медична, наукова промисловість. Знання функціональних блоків і вузлів электрорадиоматериалов, а також контрольно-вимірювальних приладів, уміння налагоджувати технологічні процеси по виробництву і монтажу радіоелектронних виробів - ось, що допомагає нашим студентам стати кваліфікованими затребуваними фахівцями.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Навчатись в ВНЗ України тепер можна результативніше!
Вірно виконати те чи інше завдання студентові допоможе Всеукраїнський студентський архів, який містить базу виконаних робіт у вільному доступі. Перегляд виконаної роботи зконцентрує і направить студента в вірному напрямку при виконанні свого завдання.

Що викладають в Таганрозькому коледжі морського приладобудування
Десятиліття бездоганної роботи зробили коледж знаменитим далеко за межами Південного регіону.

Всі статті