Головна » Статті » TOP кращих Вузів світу

TOP кращих Вузів світу

TOP кращих Вузів світу

Вищі учбові заклади Америки - кращі в світі. Такий висновок був зроблений китайськими дослідниками, які щорічно складають рейтинг 500 кращих Вузів миру. Університети вибирають по декількох критеріях, а саме за розміром учбового закладу і числом випускників, що отримали Нобелівську премію. Починаючи з 2005 року, верхню строчку списку займає американський Гарвард (англ. Harvard University). Цей старий університет США, названий на честь місіонера Джона Гарварда, був заснований в 1636 році. Так, в Гарварді вчиться близько 7000 студентів, а викладацький склад складає 2300 чоловік. У університеті дев'ять факультетів.

Далі за Гарвардом в рейтингу слідує знаменитий Кембріджський університет (англ. University of Cambridge). ВУЗ складається з 31-го коледжу, 3 з яких - жіночі (Люсі Кавендіш, Ньюхем і Нью Хол), а інші - змішаного типу. Варто відзначити, що з англійським Кембріджем пов'язані імена 87 лауреатів Нобелівської премії. На третьому місці довгий час був Стенфордській університет. Проте, за даними британських дослідників, ця позиція була віддана Йельському університету (англ. Yale University) - найвідомішому Вузу США. Йель знаходиться в штаті Коннектікут, входить в рейтинг елітних університетів Америки.

У Йелі навчається 11000 студентів зі всіх американських штатів і країн світу, а викладачів і професорів тут більше 2000. Четвертую строчку займає Університетський коледж Лондона (англ. University College London) - провідний університет Сполученого Королівства, розташований в самому центрі Лондона - столиці Великобританії. В цілому, перша 10-ка кращих учбових закладів миру не міняється вже декілька років. Міняються лише їх місця в списку. У десятці завжди: Оксфорд, Імперський коледж Лондона, університет Чікаго, Массачусетський технологічний інститут, Колумбійський університет і Каліфорнійський технологічний інститут.

Непогані позиції в списку зайняли і Вузи Азії, а точніше - 32 учбових заклади потрапили в першу 30-ку. Токійський університет зайняв 22-у строчку, а Університет Гонконгу - 24-у. Такий прогрес можна пояснити значним фінансуванням системи освіти з боку азіатського уряду. Російські учбові заклади потрапили в Top-100 кращих Вузів Європи. На 19-му місці розташувався Московський державний університет (МГУ). Якщо говорити про рейтинг кращих університетів миру, то його можна поділити на регіони. Отже, більшість Вузів (205 університетів) розташовуються в Європі. Далі слідує Латинська і Північна Америка. 93 кращих учбових закладів знаходяться в Азії, і замикають рейтинг учбові заклади Африки.

Так або інакше, Top кращих Вузів представляють наступні країни: США, Великобританія, Японія, Німеччина, Швеція, Канада, Голландія, Швейцарія і Австралія.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Жилье в одесской области
Жилье в одесской области

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті