Головна » Статті » У адміністрації президента йшла акція на захист Біличанського лісу

У адміністрації президента йшла акція на захист Біличанського лісу

У адміністрації президента йшла акція на захист Біличанського лісу

Активісти екологічних організацій та журналісти провели у минулий понеділок акцію біля будівлі адміністрації президента України з вимогою врятувати від знищення Біличанський ліс і захистити журналістку телеканалу "СТБ" Ірину Федорів, якій за сюжети про незаконний продаж лісових ділянок погрожують невідомі.

Боротьба громадськості проти спроб продажу під забудову 4 тисяч гектарів Біличанське лісу в Святошинському районі Києва триває вже чотири роки. Журналістка і депутат сільради селища міського типу Кацюбінское Ірина Федорів кілька днів тому заявила про погрози на її адресу та адресу її родини, пов'язаних з її журналістською діяльність по висвітленню цієї теми. За фактом погроз міліція порушила кримінальну справу.

Кілька десятків активістів екологічних та інших громадських організацій, а також журналісти ряду українських видань та телеканалів стоять з плакатами, на яких містяться заклики врятувати ліс. "У кого більше влади, у президента або у бандитів?" - Свідчить напис на одному з плакатів.

Учасники акції у своїх виступах нагадують, що раніше одному з активістів - захисників лісу невідомі спалили машину. Виступаючі вимагають від президента забезпечити захист екологів та журналістів, які намагаються зберегти ліс.

Активісти громадських організацій та журналісти передали представнику адміністрації президента 10 тисяч підписів громадян під вимогою до глави держави підписати указ про створення на території Біличанське лісу Національного парку. Ініціатори акції вважають, що тільки таким чином можна врятувати місце від знищення.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті