Головна » Статті » Українські ліси кишать отруйними зміями

Українські ліси кишать отруйними зміями

Українські ліси кишать отруйними зміями

Фахівці радять при укусі не відсмоктувати отруту. А грибникам не радять гуляти по лісам в кінці вересня. У цей час змії готуються до зимової сплячки, тому і перебираються з полів у ліси.

"У Харківській області є тільки одна отруйна змія - це змія Нікольського - гадюка. Вона чорного кольору. Так що супругу впевнено сказжіть, що від змії будь-якого іншого кольору небезпека вам не загрожує. Раніше ще зустрічалася гадюка звичайна, але вона занесена в Червону книгу і настільки рідкісна, що я особисто за все життя її жодного разу на волі не бачила ", - розповіла співробітниця харківського зоопарку серпентолога Ольга Калиновська.

Якщо все ж змія вкусила і при цьому на тілі дві маленькі дірки і виріс набряк - це укус гадюки, якщо багато дрібних дірочок (слідів від безлічі зубів) - це укус не отруйної змії. У отруйної змії тільки два зуба.

При укусі ні в якому разі не слід відсмоктувати отруту, тому що це перш за все небезпечно для того, хто це буде робити.

У роті є безліч мікротравм і отрута миттєво потрапляє в голову.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить жилье в Одессе
Купить жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті