Головна » Статті » Університети у Львові - відкриті для кожного!

Університети у Львові - відкриті для кожного!

Університети у Львові - відкриті для кожного!

Львів – місто науки і культури. Там панує дух “високого” і прекрасного. Він славиться своєю красою в архітектурі, високим рівнем викладання в ВНЗах, великою кількістю галерей і музеїв. І важко знайти краще місце для того, щоб здобути добру освіту і розвиватись, тим більше, що і перспективи є, і вільні ніші, які ще можна зайняти, пробиваючи собі дорогу в майбутнє.

Дуже багато іноземців їдуть до Львова вчитись. Аргументують це тим, що там освіта не тільки дешевша, а й якісна. Багато з них залишаються в нас працювати по спеціальності. А багато наших студентів по обміну їдуть закордон.

Вищі навчальні заклади у Львові користуються популярністю серед латино-американців, африканців, китайців, турків та інших представників багатьох країн всього світу. Для них кожен ВНЗ має окремі гуртожитки, особливі програми навчання і особливий підхід. Це заохочує ще більше іноземців здобувати освіту в нас, а не де-інде. Таким чином налагоджуються хороші зв'язки між державами. Усе починається з маленького.

Найпрестижнішими університетами Львова вважаються: ЛНУ ім.І.Франка (акцент на гуманітарні науки), ЛНУ “Львівська політехніка” (технічні науки), ЛНМУ ім.Д.Галицького (медичний, всіх напрямків). Це заклади, яким мало хто може скласти конкуренцію не тільки в Україні, а й у Європі. Дуже високий рівень викладання робить зі студентів справжніх професіоналів, майбутніх спеціалістів і науковців. Поступити до будь-якого з них – це честь і досягнення, а успішно закінчити – клопітка праця і постійне зосередження на навчанні. А якщо ще й з відзнакою – то це людина з особливими здібностями, або надзвичайною впертістю.

Існує платна і державна форми навчання. Кількість державних мість з кожними роком все більше скорочують, а оплату за навчання постійно піднімають. Але незважаючи на це, на всіх факультетах без винятку величезний конкурс при поступленні. В день вступних іспитів в університетах стільки людей, що нема як пройти, і це враховуючи, що більшість поступають по ЗНО. А вже нема що казати про період, коли майбутні студенти приносять документи. Аж дивно, що стільки людей хоче вчитись.

У кожного є шанси вступити до хорошого університету і успішно закінчити будь-який із факультетів. Головне – поставити перед собою мету і впевнено іти до неї. Поки не досягнете успіху. Якщо не здаватись, то доля Вам усміхнеться і Ви подолаєте любі труднощі! Тому вперед і тільки вперед!

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Останні статті

Суд зобов'язав владу Челябінська поставити на облік ліси міста
Адміністрацію Челябінська в черговий раз зобов'язали розробити та затвердити лісогосподарський регламент муніципальних лісів, а також поставити на кадастровий облік всі парки та сквери міста.

Жителі селища Селятин почали безстроковий протест проти вирубки лісу
У сел. Селятин Наро-Фомінського району місцевою адміністрацією були продані лісопаркові зони під вирубку і забудову житловими будинками. Зокрема, ця доля чекає три парку і 73 га лісу.

Всі статті