Головна » Статті » Рівень володіння англійською мовою

Рівень володіння англійською мовою

При навчанні англійської мови неминуче виникає поділ курсу на якісь рівні, які є своєрідними сходинками , кожна з яких таїть в собі нові знання і вміння. Рівень володіння англійською мовою в чому визначає досвід людини , оскільки в наш час складно знайти тих , хто не зустрічався в житті з іноземними мовами . Але багато хто часто плутаються в цих рівнях , а ще більше незрозумілостей вносить і той факт , що в різних мовах прийняті різні класифікації рівнів володіння ними. Тому не зайвим буде розглянути ці сходинки , по яких треба буде пройти кожному, хто жадає досконало оволодіти мовою Байрона.

 

Elementary / Beginner . Це так званий рівень виживання , який необхідний абсолютно кожному , хто планує відвідати англомовну країну. Ви знаєте загальні фрази і деякі конструкції , можете порозумітися з таксистом або продавцем , вмієте представитися і в загальних рисах розповісти про себе (хто ви за професією , де працюєте і т.п.). Вам доступні для розуміння і перекладу прості тексти , проте телепередачі і книги в оригіналі вам даються важко , а мова ви розумієте тільки якщо говорять з вами повільно і виразно .

 

Pre -Intermediate . На цьому рівні ви вже зможете більше розповісти про себе , свою сім'ю і професії , згадавши захоплення та уподобання. Ви без особливих проблем сприймаєте інформацію на стендах і рекламних щитах , нехай і не в повному обсязі. Вмієте писати діловий лист , читати й переказувати прості тексти.

 

Intermediate . Ви починаєте розуміти більшу частину теле і радіопередач , кінофільмів та пісень . Тепер ви набагато краще сприймаєте мову на слух , тому можете без підготовки порозумітися з іноземцем , висловивши власну думку і підкріпивши його деякими аргументами . Література в адаптованому вигляді не представляється трудністю , проте оригінальні твори ви розумієте не в повному обсязі.

 

Upper -Intermediate . Тут ви вже практично мастак. Можете розмовляти на різні теми , здебільшого побутові , здатні висловити свою думку з різних питань широкого кола , пояснити свою точку зору. Також на цьому рівні для вас відкриється натуральна англійська література , яку ви зможете розуміти і переказувати.

 

Advanced. Ця сходинка дасть вам можливість розуміти складні і розгорнуті тексти з різних тематик . Ви зможете без підготовки показувати свої думки і реагувати на розмовні ситуації належним чином . У вашу мову вростають різні мовні конструкції та засоби , які роблять її більш різноманітною і багатою.

 

Proficienty . Це остання сходинка , а швидше навіть майданчик . Ваша мова відрізняється точністю і багатством використовуваних интсрументов . Ви можете побіжно і без оглядки спілкуватися з іноземцями на самі різні теми , розуміти і узагальнювати інформацію з різних джерел , представляючи її у вигляді короткого і чіткого повідомлення. При цьому ви здатні не тільки розрізняти найтонші відтінки мови , але й самі ними користуватися.

 

Для того щоб визначити свій рівень володіння зиком ви можете пройти он- лайн тест наприклад на сайті live - english.com.ua це абсолютно безкоштовно .

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті