Головна » Статті » Рівень володіння англійською мовою

Рівень володіння англійською мовою

При навчанні англійської мови неминуче виникає поділ курсу на якісь рівні, які є своєрідними сходинками , кожна з яких таїть в собі нові знання і вміння. Рівень володіння англійською мовою в чому визначає досвід людини , оскільки в наш час складно знайти тих , хто не зустрічався в житті з іноземними мовами . Але багато хто часто плутаються в цих рівнях , а ще більше незрозумілостей вносить і той факт , що в різних мовах прийняті різні класифікації рівнів володіння ними. Тому не зайвим буде розглянути ці сходинки , по яких треба буде пройти кожному, хто жадає досконало оволодіти мовою Байрона.

 

Elementary / Beginner . Це так званий рівень виживання , який необхідний абсолютно кожному , хто планує відвідати англомовну країну. Ви знаєте загальні фрази і деякі конструкції , можете порозумітися з таксистом або продавцем , вмієте представитися і в загальних рисах розповісти про себе (хто ви за професією , де працюєте і т.п.). Вам доступні для розуміння і перекладу прості тексти , проте телепередачі і книги в оригіналі вам даються важко , а мова ви розумієте тільки якщо говорять з вами повільно і виразно .

 

Pre -Intermediate . На цьому рівні ви вже зможете більше розповісти про себе , свою сім'ю і професії , згадавши захоплення та уподобання. Ви без особливих проблем сприймаєте інформацію на стендах і рекламних щитах , нехай і не в повному обсязі. Вмієте писати діловий лист , читати й переказувати прості тексти.

 

Intermediate . Ви починаєте розуміти більшу частину теле і радіопередач , кінофільмів та пісень . Тепер ви набагато краще сприймаєте мову на слух , тому можете без підготовки порозумітися з іноземцем , висловивши власну думку і підкріпивши його деякими аргументами . Література в адаптованому вигляді не представляється трудністю , проте оригінальні твори ви розумієте не в повному обсязі.

 

Upper -Intermediate . Тут ви вже практично мастак. Можете розмовляти на різні теми , здебільшого побутові , здатні висловити свою думку з різних питань широкого кола , пояснити свою точку зору. Також на цьому рівні для вас відкриється натуральна англійська література , яку ви зможете розуміти і переказувати.

 

Advanced. Ця сходинка дасть вам можливість розуміти складні і розгорнуті тексти з різних тематик . Ви зможете без підготовки показувати свої думки і реагувати на розмовні ситуації належним чином . У вашу мову вростають різні мовні конструкції та засоби , які роблять її більш різноманітною і багатою.

 

Proficienty . Це остання сходинка , а швидше навіть майданчик . Ваша мова відрізняється точністю і багатством використовуваних интсрументов . Ви можете побіжно і без оглядки спілкуватися з іноземцями на самі різні теми , розуміти і узагальнювати інформацію з різних джерел , представляючи її у вигляді короткого і чіткого повідомлення. При цьому ви здатні не тільки розрізняти найтонші відтінки мови , але й самі ними користуватися.

 

Для того щоб визначити свій рівень володіння зиком ви можете пройти он- лайн тест наприклад на сайті live - english.com.ua це абсолютно безкоштовно .

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Купить квартиру в Одессе
Купить квартиру в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Виробництво дизайнерських паперів для поліграфії
Відповідно до думки всіх без винятку оптовиків, до дизайнерських паперів однозначно належать папери з поліуретановим і металізованим покриттям, тоновані в масі (з тисненням і гладкі), кальки і голографічні картони.

Рівень володіння англійською мовою
При навчанні англійської мови неминуче виникає поділ курсу на якісь рівні, які є своєрідними сходинками, кожна з яких таїть в собі нові знання і вміння.

Всі статті