Головна » Статті » В арсеналі успішного веб-розробника: журнал для вебмайстрів, портфоліо, софт

В арсеналі успішного веб-розробника: журнал для вебмайстрів, портфоліо, софт

Хто він – професійний веб-розробник? Будь-який журнал для вебмайстрів знає відповідь на це питання. Проблема в тому, що його читачі – вже досвідчені спеціалісти, які й без того знають цю відповідь. А от майбутньому їхньому колезі розпочати варто як раз з її пошуку. Так, бажання стати веб-розробником – це лише ідея, і як будь-яка задумка, вона потребує детального обмірковування. Адже вебмайстер – це не просто людина, зайнята створенням сайтів, це частина команди, яка на професійному рівні виконує, обслуговує і розвиває дані ресурси.

В списку можливих напрямків вебмайстра не менш десятка варіантів: інформаційний менеджер, дизайнер, верстальник, інженер, програміст, оптимізатор, автор контенту, тестировник тощо. Зрозуміло, що користуватися в своїй роботі різні спеціалісти будуть різними інструментами: програмними, інформаційними, технічними. Хоча декілька спільних потреб (обов’язкових елементів робочого арсеналу) вказати можна.

  1. Кожен майстер повинен розвиватись, і не лише в рамках власного професіоналізму, але в інших напрямках. От, чому дизайнеру варто читати статті про веб-розробку та верстання, програмісту – слідкувати за новинами веб-дизайну, верстальнику – бути в курсі останніх інновацій в області проектування сайтів і далі в тому ж дусі. Звичайно, в ідеалі кожен спеціаліст буде працювати в рамках інформаційного забезпечення власної роботи з улюбленими виданнями, але інколи отриману в обраному журналі інформацію варто доповнити суміжними джерелами.
  2. Портфоліо – це одна спільна потреба всіх майстрів, зайнятих роботою над сайтом. З одного боку, такий документ (зі збіркою найкращих робіт майстра) стане для замовника ключовим критерієм оцінки роботи потенційного виконавця. З іншого боку, власне портфоліо дизайнера, наприклад, можна залишити на форумі того ж електронного журналу для вебмайстрів або програмістів при бажанні працювати в постійній команді. До речі, саме така схема співпраці (коли міняються проекти і клієнти, але не група виконавців) вважається найбільш ефективною. І досвідчені замовники, зацікавлені в серйозних проектах, це розуміють.
  3. І, нарешті, той пункт, про який всі пам’ятають: програмний інструментарій. Згідно статистичним даним, біля 90% можливих клієнтів вебмайстра вважають його (розробника сайту) людиною, що на високому рівні розбирається в ряді складних програм. Але це не завжди так: кваліфікований розробник – це не той, хто знає фотошоп і інші подібні програми, це людина, яка знає, де такий софт шукати і як вчитися їм користуватись, або кому доручити обробку свого продукту за допомогою спеціальних утиліт.
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті