Головна » Статті » Вереснева зачистка лісу

Вереснева зачистка лісу

Вереснева зачистка лісу

Альпіністи та скелелази Севастопольської федерації щороку проводять декілька акцій з зачистки лісу від сміття. У перший день осені вони відгукнулися на прохання про допомогу Орліновської лісництва. Стояло зібрати побутове сміття на суміжній смузі лісгоспу та упродора. На Ласпінській перевалі є дві другорядні дороги, де частенько зупиняються автомобілісти на відпочинок. Суботник почався з в'їзду на старий батіліманскій серпантин.

Сергій Скоробреха, лісничий Орлиного лісництва задоволений співпрацею з федерацією альпінізму. Воно не обмежується тільки зачисткою лісу. Діють і інші програми. Спортсмени і тренери федерації альпінізму і скелелазіння охоче беруть участь в таких суботниках.

Олександр Вольський не пропускає заходів лісництва. І в цей день, на тренуваннях він пару годин попрацював на Ласпинской перевалі, допомагаючи лісникам. Олексій Гурський, альпініст і учасник багатьох подібних акцій, пропонує на найжвавіших туристичних стежках і дорожніх кишенях ставити урни для сміття.

У цей день силами лісників, шляховиків, альпіністів і волонтерів зібрано було понад 100 мішків сміття. Мусроровоз спресованного 10 кубометрів сміття та вивіз його на Первомайський полігон .. Ліс став помітно чистіше. Але морфологія сміття говорить про те, що ці звалища створені в більшому ступені «чорними» сміттєвозами, ніж окремо взятими автотуристам. Явно хтось підряджається на вантажівці вивозити сміття з барів, кафе, чебуречних. придорожніх шалманів. На жаль, поки нам невідомий жоден випадок затримання і покарання подібних правопорушників. А варто було б провести таку спецоперацію і покарати винних за всією суворістю закону.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті