Головна » Статті » Види чайників: як не розгубитися при виборі?

Види чайників: як не розгубитися при виборі?

У сучасному світі чайник є найпоширенішим і незамінним предметом кухонного начиння , а купити чайник можна в будь-якому господарському магазині. Дійсно , без нього не приготувати ранкової кави і не зібратися ввечері за чаюванням всією сім'єю. Призначення у чайника одне - нагрів і кип'ятіння води , а ось різновидів за функціями та дизайну безліч. Останнім часом все більше споживачів віддають перевагу електричному чайнику , в порівнянні із звичайним чайником зі свистком . Це пов'язано з тим , що чайник електричний забезпечує швидке нагрівання води , а значить економить ваш час , крім того, завдяки харчуванню від електрики він може використовуватися не тільки в домашніх умовах , але і в офісі або на дачі . При виборі і придбанні електричного чайника необхідно звернути увагу на кілька ключових моментів. По перше , варто звернути увагу на матеріал , з якого виготовлений корпус. Пластмасовий чайник стане найдешевшим варіантом , а завдяки тому , що його корпус може бути самих різних варіантів по дизайну , його легко підібрати до будь-якого інтер'єру кухні . Пластмасовий корпус легкий і не сильно нагрівається при кип'ятінні води , проте є неміцним і недовговічним. Крім того , при поганій якості пластмаси , такий чайник може додати нагрівається воді неприємний хімічний запах. Усіх цих недоліків позбавлений металевий чайник , але корпус його вельми одноманітний по дизайну і сильно нагрівається при роботі , а вартість такої моделі досить висока. Ще один варіант - чайник керамічний. Завдяки використанню кераміки в виготовленні корпусу , при кип'ятінні у воду не виділяється шкідливих речовин , а різноманітність кольорів і форм приверне будь-якого покупця . Єдиним мінусом такого виду є його крихкість в порівнянні з іншими варіантами . Важливу роль у роботі електричного чайника відіграє тип використовуваного нагрівального елемента. Найбільш поширені моделі з відкритою спіраллю. Вони дешеві і безшумні в роботі , але при цьому мають ряд недоліків: на спіралі швидко утворюється накип , швидкість закипання води нижче в порівнянні з іншими варіантами , неможливо закип'ятити мала кількість води, тому що вона обов'язково повинна покривати спіраль. Ці мінуси відсутні в моделях із закритим нагрівальним елементом. Вони більш безпечні і прості у догляді , але коштують дорожче і при роботі досить сильно шумлять. Новинкою на ринках є універсальні чайники - Термопоти . Вартість їх досить висока , зате вони кип'ятять воду протягом чотирьох хвилин (за цей час гинуть всі бактерії ) і здатні підтримувати необхідну температуру води.
 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа жилья в Одессе
Продажа жилья в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті