Головна » Статті » Як самостійно заготовити дерево в лісі?

Як самостійно заготовити дерево в лісі?

Як самостійно заготовити дерево в лісі?

Я не закликаю спилювати живі деревья.Лучшій варіант - це недавно впало дерево або гілка або відходи на лісопилки або дерево з вашої ділянки.

Найкращий час для заготівлі зима, гірше осень.Самое невідповідний це Вестн і лето.Весной і влітку дерево найбільш вологе, живе і наповнене сокамі.Осенью сокорух сповільнюється, а взимку відповідно дерево знаходиться в сплячому состояніі.Летом можна затотавлівать, але шанс, що дерево залишиться після просушування залишиться цілим і не розпадеться на друзки невелік.Не беріть гнилу деревину, не беріть дерева, які находідісь по кілька місяців в земле.У таких посірілі торці-спіли, підгнила, легко відділяється від стовбура кора.В стовбурі дерева і під корою вже багато хто живе і краще не випускати в своїй квартирі на білий світ личинок, жучків, короїдів і т.п.

1.Якщо отпіліваетет шматок колоди, то робіть це з запасом.

При сушінні колоди звичайним способом (закинути під диван, на горище, в сарай і тп.) Воно потріскається з торців на 10-20 см в глубіну.Бревно довжиною менше 1 метра може потріскатися на всю довжину.

2.Якщо передбачається сушка в пакеті з газетою, то можна відпиляти і під розмір шматок без запасу на растрескивание.Обязательнь знімайте кору, щоб точно знати, що ви кладете на просушування не гнила і без жучками дерево.

Отже ... Є ЧЕТРА дерева, які ідеально підійдуть для різьбяра.

1.Ліпа. Сама пластична і м'яка древесіна.Мало схильна до розтріскування і викривлення, не усихает.Хорошо полірується і гнется.Чістая і однорідна деревина липи добре підходить для геометричного різьблення, а для скульптури і виготовлення меблів її краще не використовувати.

2.Береза.

Дуже красиве свілеватость будову деревини на зрізі, особливо карельська береза.Древесіна має білий колір з легким червонуватим або жовтуватим оттенком.Она однорідна і тонка в будові, має середню пружністю, твердістю і прочностью.Режется, точиться, полірується добре, але володіє одним недоліком. Береза ​​реагує на вологість і температуру, що може призвести до коробленію.Прі природній сушці береза ​​не тріскається, а на відкритому повітрі швидко загниває.

3.Осіна.

Деревина у осики особенная.Она жовтувато-біла, іноді з зеленуватим відтінком, м'яка, легка, прямослойной, не тріскається і не коробітся.Легко колеться і ріжеться навіть ножом.Не сколюється і не мнеться при резке.Однородность і м'якість деревесіни дозволяє її різати в будь направленіі.Особий інтерес мають коріння осіни.Іх свілеватость деревину з перламутровим переливаються блиском можна використовувати для декоративних робіт.

4.Ольха.

Деревина м'яка, в'язка, однородная.Хорошо ріжеться при різьбленні, не розколюється і не коробітся.Прі сушінні не трескается.Хорошо полірується і протравливается і досить стійка до воде.Свежесрезанная вільха на зрізі швидко жовтіє, іноді набуваючи помаранчевий відтінок, а з часом зріз сіріє . Але при обробці лаком або маслом знову набуває жовтого відтінку, хоч і не такий яскравий.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті