Головна » Статті » Як вижити в лісі: корисно знати кожному

Як вижити в лісі: корисно знати кожному

Як вижити в лісі: корисно знати кожному

Якщо ви вирушили в ліс цілеспрямовано, наприклад, в похід, то напевно запаслися і ножем, і компасом, і продуктами, і теплими речами. Але сьогодні давайте розглянемо ситуацію, коли ви просто заблукали, і екстремальне виживання ніяк не входило у ваші плани. Так з чого слід починати? Спробуйте додзвонитися до знайомих і рідних, якщо ваш стільниковий ловить сигнал, а також покричати традиційне «ау» - можливо, в лісі є інші люди, які вас почують. Якщо нічого не вийшло, прямуємо далі.

Отже, перше, що необхідно знати про те, як вижити в лісі, що страх зараз - далеко не найкращий помічник. Перестаньте панікувати і пам'ятайте, що природою вже спочатку все передбачено для вашого виживання, головне - знати, як розумно і з користю розпорядиться всім, що ви бачите навколо.

Як вижити в лісі: теоретичні основи

Оскільки ви не можете бути абсолютно впевнені в тому, що зумієте вибратися з лісу вже сьогодні до вечора, слід пошукати місце для нічлігу. Бажано, щоб це була якась піднесеність, галявина в гаю і т.п. Також відразу подумайте і про запаси води, яку можна взяти в найближчій річці чи озері. Підійде і дощова, зібрана з листя і грибів, талий сніг. В крайньому випадку, ви можете вгамовувати спрагу і березовим соком.

Як вижити в лісі: пошуки їжі

Перед тим, як ви вирушите на пошуки їжі, слід назбирати хмизу, сухої трави, гілок і розвести багаття (як для приготування їжі, так і для обігріву). В ідеалі це можна зробити за допомогою сірників або запальнички, без яких навіть у знайомий ліс взагалі краще не потикатися.

Якщо спроби розвести багаття не вдалися, доведеться обійтися сирими продуктами. Пошукайте кедрові шишки, ягоди (наприклад, горобину), гриби, травичку (ту ж «заячу капусту»). Для цього слід, звичайно, мати знання про їстівних і отруйних дарах лісової природи. Можете спробувати наловити рибки або жаб (якщо огидно, то згадайте, що французи шанують їх за великий делікатес), якщо поблизу є водойма або болото. Пам'ятайте, що сьогоднішній вечір ви проведете не в ресторані і не на власній кухні, тому найголовніше зараз - це хоч якось наповнити свій шлунок, щоб були сили на пошуки шляху додому.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа элитных квартир в Одессе
Продажа элитных квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті