Головна » Статті » Плюси і мінуси заочної форми навчання

Плюси і мінуси заочної форми навчання

Плюси і мінуси заочної форми навчання

Відомо, що для працедавців форма, по якій навчався студент в українському Вузі, не має особливого значення. Тому будь то денна, заочна або вечірня форма - співробітника все одно навчатимуть професійним моментам. І хоч очники в теоретичному плані підковані краще, у студентів вечірнього або заочного відділення можуть бути переваги перед працедавцем і прийомом на роботу. А все тому, що у більшості таких студентів є досвід роботи і знання трудової дисципліни, розпорядку. Отже, головний плюс заочної форми навчання - можливість поєднання навчання з роботою.

Це вигідно у фінансовому плані, корисно для майбутньої роботи і досвіду, практичних знань, стажу, а так само професійних відносин. Важливо і те, що заочне навчання коштує значно менше, ніж денне. А мінус заочної форми - недостатня якість отриманих знань. Адже самостійно учити матеріал досить складно. Набагато ефективніше, коли викладач грунтовно пояснює, наприклад, такі дисципліни, як фізику або математику. У разі, коли заочник не може примусити себе самостійно вчитися, читати підручники, вникати в матеріал, то таке "навчання" може дотягнутися максимум до сесії.

Особливо вищесказане стосується недавніх випускників. Інша справа, коли навчаються люди дорослі. Їх відрізняє прагнення до знаннях, цілеспрямованість і справжнє бажання здобути вищу освіту. Варто відзначити, що вечірні відділення відрізняються між собою віковим складом учнів. Це можуть бути і випускники технічних училищ, і недавні школярі, і ті, кому не вдалося поступити на денне відділення, і люди, яким вже за 30, і армійці... У випускників технічних училищ є пільги і переваги перед рештою студентів, якщо вони поступають на вже наявну спеціальність, або схожу. Окрім цього, скорочується і термін навчання, і складає близько 3,5 років.

Існує думка, що студентам заочної форми навчання набагато легше вчитися, адже навантаження невелике і графік навчання можна складати індивідуально. Як результат, слабкі знання. Проте насправді все не так. Адже бажання вчитися залежить від самого студента. І за 5 років денного навчання можна відвідувати учбовий заклад, але при цьому не засвоювати матеріал і "завалювати" сесію. В цілому, випускники вечірніх і заочних відділень мають однакові права, як і ті, що вчаться на деннії формі. Студенти всіх форм відділень можуть поступати в аспірантуру.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Продажа квартир в Одессе
Продажа квартир в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті