Головна » Обладнання та спецтехніку для лісової промисловості привезуть до Красноярська на виставку «ЕКСПОДРЕВ»

Обладнання та спецтехніку для лісової промисловості привезуть до Красноярська на виставку «ЕКСПОДРЕВ»

Обладнання та спецтехніку для лісової промисловості привезуть до Красноярська на виставку «ЕКСПОДРЕВ»

З 10 по 13 вересня 2013 року, перед самим Днем працівників лісу, в МВДЦ «Сибір» (Красноярськ) пройде XV ювілейна виставка ЕКСПОДРЕВ.

 

Дана виставка, тематика якої деревообробка проходить у Красноярську з далекого 1999 року. Спочатку вона іменувалася «Ліс. Деревообробка: обладнання та продукція ». За весь період свого існування виставка з упевненістю вийшла на міжнародний рівень. Щорічно повищалась чисельність учасників з-за кордону, а також фахівців із США, країн Європи та Азії. Сьогодні виставка отримала активний розвиток: цьому посприяло зростання економіки в регіоні, комплексний розвиток і нові технології. Завдяки тому, що концепція виставки розширилася, з 2013 року їй дали назву «ЕКСПОДРЕВ», яке відображає масштабність проекту, його міжнародне значення, а також відповідає сьогоднішнім вимогам часу.

 

Проведення даного заходу в Красноярську володіє деякими серйозними перевагами. По-перше, край - один з провідних регіонів по запасах лісу, а також за запасами ділової деревини. Сьогодні перед галуззю постало завдання - підвищення обсягів переробки лісу, а це говорить про те, що регіону потрібні нові технології і обладнання.

 

Також Красноярський край є одним з найбільш бурхливо розвиваються регіонів в країні. Про це говорять масштабні проекти: розвиток Нижнього Пріангарья, запуск гідроелектростанції - Богучанської ГЕС, зведення залізниці «Кизил - Курагин» і т.д. З успіхом реалізується більш ніж 10 пріоритетних інвестиційних проектів з освоєння лісів. Деяка частина з них є одними з найбільших у РФ.

 

Дізнайтеся подробиці вступу до НЛТУ України в 2010 році: перелік документів, необхідних для вступу, програма вступних іспитів, вартість навчання та інші важливі моменти. Також ви можете ознайомитися з ліцензією і сертифікатом на надання освітніх послуг Національним лісотехнічним університетом України.

Бажаємо Вам успіхів на вступних іспитах!

Недорогое жилье в Одессе
Недорогое жилье в Одессе

Портал недвижимости Stoim.com.ua.
Останні статті

Центр підготовки до іспитів TOEFL та IELTS
Здравствуйте, настільки дорогі для мене читачі. Зараз мені забажалося поділитися з вами тим, як я проходив курси TOEFL і повідати про результати.Слід зазначити, що спочатку я досить скептично ставився до даної затії. Справа в тому, що мені здавалося, що набагато ефективніше буде підготуватися самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. Тільки тепер я розумію, що дуже сильно помилявся. Тепер я відповідально заявляю, що підготовка до ielts може бути простою і доступною.

Освіта за кордоном: особливості та переваги
Хороша освіта - основний аспект, що визначає конкурентоспроможність людини на ринку праці. Щоб отримати його, багато наших співвітчизників виїжджають вчитися за кордон. Кожною людиною, що надходять подібним чином, рухають різні мотиви. Насамперед, росіяни хочуть отримати диплом, який буде котируватися повсюдно, а не тільки в одній державі.

Всі статті